Star Trek: Discovery S03E07: Unification III

S03E07: Unification III

S03E07: Unification III

Michael se konečně dozvídá Spockův osud a jeho odkaz, který Federaci zanechal. Sama je odhodlaná zjistit, co se stalo přesně po Zážehu, ale k tomu bude potřebovat data od Vulkánců a Romulanů z planety Ni'Var. Velké přesvědčování moudrých začíná, které bude plných překvapení.

cz sk
26.11.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Z Vulkánu je Ni'Var, no nazdar a no potěš koště. A dokonce vystoupili z Federace, to by Spock teda zcela určitě nechtěl!

9.1.2021 | 12:35:28
orhore

Jo, nebylo to špatné. Můžeme jet dále ;)

3.12.2020 | 17:35:35
OndraHH

Bude nějaký díl, ve kterém nebude Michael brečet?? Nebo někdo jiný když ne zrovna výjimečně ona??

3.12.2020 | 7:18:55
hrochland

Extrémně dobrý díl. Troufl bych si říci, že (zatím) nejlepší ze série.

30.11.2020 | 7:42:33
mathush

Super díl, plně jsem si to užil. Ale jmenovat praporčíka prvním důstojníkem? Proč tu funkci radši nenabídl Linusovi? Ten stejně nemá na práci nic jiného, než si hrát s novým odznakem a teansportovávat se nečekaně tak, kde se saurian nedostal.

30.11.2020 | 6:25:23
killman

Zatím nejhorší díl série. Vše stojí na nemožně otravné Mary Sue Burnham, ostatní postavy jsou jen stafáž. Vulkánci se chovají jako paka – i když to žel ve Star Treku není zas taková novinka. A pak ten výsměch s jmenováním Tily prvním důstojníkem. Jako mám rád postavu Tilly, je to jedna z postav co mám rád, ale první důstojník? To jsme asi v Kocourkově a ne ve Starfleetu…

29.11.2020 | 13:41:31
ori

Ďalší parádny diel, páči sa mi čo sa stalo v Vulkánom a odkazy na Spocka.

webmaster
29.11.2020 | 10:29:51
tom99

Rozhodně nejlepší epizoda této série. I když se dost hrálo na nostalgii a Spockův osud, tak myslím si, že je to přesně to, co teď seriál potřebuje. Nějakým způsobem se připoutat a více propojit s ostatními seriály. Tam je Star Trek silný. U něčeho nového, co se Discovery snaží vytvořit, je to už o poznání horší. Na druhou stranu Michael je (kupodivu) stále nejlepší a nejkomplexnější postavou celého seriálu, zbytek je opravdu komparz.

webmaster, grafik
29.11.2020 | 9:42:22
theplanetoftheapes

0,1 %, no jestli někoho baví koukat na Discovery diskuzní kroužek v duchu, ušetříme na všem, dáme tam jen kecy kecy, vyždímeme Spocka jako houbu a dokonce si sáhneme na samotného Nimoje, tak to nikomu neberu ale tohle se dá s klidem přeskočit. Navíc na můstku Discovery se teď skokově zvýší index BMI jelikož tlustoprd Tilly s třetí bradou jim tam svým poskakování alá tulení mládě rozbije tu amoled naleštěnou HDTV 3D projekční podlahu, pak bude svýma tlustýma prstíkama mlátit do konzole jako dowňák jakože: dláéé překalibruj hodnotyy, káp káp slina – hlášení: úklid na můstek, Tilly už zase slintá na podlahu. Tak to bude vážně zážitek.

29.11.2020 | 8:46:13
Lex Luthor

Připomínalo to TNG alespoň v politice Michael je takové rozmazlené dítě, když není po jejím tak brečí a stěžuje si, že nikam nepatří věčně jde proti rozkazům a nakonec ji musí máti domluvit a dát ji pár facek, aby konečně vyšla s pravdou ven. Tilly taky moc nemusím, ale ta na rozdíl od Michael bude stát za kapitánem a nezradí ho, když se jí nebude líbit kapitánovo rozhodnutí alespoň si to myslím a ještě není nic oficiální je to jen návrh a je zvolena, jako zastupující první důstojník takže její pozice dosud není trvalá.

28.11.2020 | 18:48:03
1

Star Trek: Discovery
74/100 - 118×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie