Star Trek: Discovery S03E08: The Sanctuary

S03E08: The Sanctuary

S03E08: The Sanctuary

Paul Staments a Adira pokračují ve svém výzkumu, aby zjistili, co způsobilo Zážeh. Michael mezitím vyslyší na Bookerovu žádost a společně letí navštívit jeho domovský svět, který se pokusí zachránit před nebezpečnou Osyraou. Booker následně udělá rozhodnutí, které ovlivní jeho zbytek života.

cz sk
3.12.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Nebýt to celé postavené na zcela nesmyslné LGBD propagadně a vyloženě slabém příběhu, to s tím Vyhořením, to bude určitě nějaká totální blbost, tak je do vlastně docela pěkný, nový a slušný sci-fi seroš! I když k Treku to má stále daleko. Ale že by stále ani v 31. stol. nevymysleli lepší pohon, než Warp na bázi dilíthia?! Co klasické FTL nebo kvantový proudový pohon, ten byl už v VOY?! Ps. Ten spore drive na Discu, to je samozřejmě taky kapitola sama pro sebe. A ti Orionci?! Federace si s nimi neporadila ani za tolik století?! Dyť škodili už při válce s Borgy a s Dominionem, Miles O´Brienn by mohl vyprávět…

9.1.2021 | 12:43:26
fabledwarrior

Nějak mi uniklo, že už běží třetí řada, nesleduji dění každý den. Přečetl jsem si tady komentáře k epizodám a začal jsem přemýšlet, jestli má vůbec cenu na to koukat. Druhá řada se mi moc líbila a tak jsem si řekl, že to aspoň zkusím. Byl jsem velice mile překvapen. Spousta lidí tady pláče, stěžuje si, pomlouvá seriál a značně vše přehání. Všech dosavadních 8 dílů jsem shlédnul v podstatě na jeden zátah… dost mě to bavilo a chytlo mě to úplně stejně, jako předchozí řada. Ano, LGBT tam cpou naprosto zbytečně, moc často se ukazuje, jací jsou všichni citlivky atd… Nicméně jako celek to na mě působí velice dobrým dojmem. Strašně se těším, co v dalším díle objeví, na co přijdou. To se mi už dlouho nestalo. Ani bych se nedivil, kdyby v té mlhovině parkovala nějaká známá loď Federace :)

7.12.2020 | 18:30:14
Karlosz

20% za tu LGBTABCD demenci

7.12.2020 | 10:38:36
manusky11

To mi niekto vysvetlite ako je možné že niekto hladuje v 32 storočí.­....replikáto­ry hmoty boli už za čias Archera?? To aj oni potrebujú dilithium?

7.12.2020 | 7:52:37
tom99

Pozitivum opět hledám v lokacích, vizuálu a maskách, ale dějově je to šíleně prázdný. Máme za sebou osm epizod a já stále nevím, o čem to vlastně je, a o čem by to vlastně mohlo být. Těch 50 minut se hrozně vleče a nic se vlastně nestane. Nemluvě o celé kupě debilních scén, které se do finálního sestřihu snad nikdy neměly dostat. Ta propaganda „povinných věcí“, které se v každém díle musí říci, je stále silnější a hlasitější…

webmaster, grafik
7.12.2020 | 7:48:29
killman

Docela slušný díl, akorát mě sere že musela přijít Burnham na planetu totálních kreténů, kteří sto let marně řeší problém s kobylkama, který ona zvládne lusknutím prstu … ach jo. A pak ještě na konci to emocionální přehrávání…

6.12.2020 | 20:07:18
Mutlik

To pusinkování mezi chlapy tam opravdu musí být? ......

6.12.2020 | 17:53:11
Railbot

Fajn. Jen tu LGBTQBŽ agitku mohli nechat na podlaze střižny.

6.12.2020 | 1:32:08
theplanetoftheapes

0,001 %, Discovery trpí akutním virem instáčové debility, kdy se snaží být kůl jak Halina pronášející hlášky mladých tenažerů ale přitom nám cpe do kxichtu rodinné hovnoty rodinky teplého ynženýra a doktora houbičkového amatérského mykologa a ježíše. Ale naštěstí vždy když je našim hrdinům mezi rasistickými bílými hubami a emzáky nejhůře tak zasáhne nesobecký černoušek Majkl aby zachránila situaci a dělala svému novému nabíječi sidekida při úplně zbytečné misi na planetu lesopark 4. Zajímavější podívanou jsem viděl už jen v neuvěřitelných příbězích kapitána Zappa Brannigana. Jo a oni jsou asi nějaký nezmar. Vosumnáckrát za tento díl ho tam oslovovali vašnosto, ti jsou tak vytrvalí že asi budou ministrem.

5.12.2020 | 21:23:34
massx

Epizodu režíroval Frakes a bylo to znát (joystick!). Adoptovaná Míša tentokrát nebrečela a ani se nesnažila mluvit jak Batman, dokonce si ani nehrála na to, že snědla všechnu moudrost vesmíru (sláva!), vlastně byla jen doprovod a většinu dílu držela jako správná žena ve společnosti ústa. Já tu postavu snad začnu ještě mít rád (pokud nebude bulet zase příště). V tomto díle sme řešili rodinné trable Míši přítele Bookera (v překladu knihovník), jeho bratr (prý adoptovaný) převzal rodinou farmu, kobylky mu sežraly úrodu a tak si půjčil od lichvářské mafie. Vedlejší dějová linka s nabručenou tetou (adoptovanou z alternativní reality) a jejími zdravotními patáliemi, ani sme se vlastně nedozvěděli, co jí je, podle toho jejího chování asi střevní potíže (je pořád nasraná). Dobrý díl.

5.12.2020 | 18:00:51
1

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie