Star Trek: Discovery
71/100 - 137×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S03E13: That Hope Is You, Part 2

S03E13: That Hope Is You, Part 2

Michael se postaví svému protivníkovi a dá do chodu riskantní plán, ze kterého ovšem může více vytěžit než ztratit. Saru přesvědčuje Su'Kala, aby vypnul holoprostředí a vrátil se zpět do normálního života. Posádky Discovery bojuje o život a a na vlásku je život snad každého člena posádky.

cz sk
7.1.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
slayerrrr

Slibný námět „Burn“ a divoké budoucnosti spláchnut do neprozkoumaných vod vesmíru. Scénáristické diletanství finále by nepředčil ani sám Cimmrman.

23.10.2021 | 23:54:50
Lan

po tomhle si musim spravit naladu starym dobrym ST: TNG

1.2.2021 | 13:56:23
xube

Musel som sa premáhať aby som si to dopozeral. Hanba tvorcom, ktorí za to ešte berú mastné honoráre. Väčšina chýb bola už spomenutá, tak čo dodať? Proste nerozumiem ako iné kvalitné seriály nedostanú pokračovanie a táto sračka si ide ďalej. Trápne, patetické, naivné a nekonzistentné. Od prvého dielu až po posledný je to plné dier v príbehu. Je to plné pátosu. Opäť nesklamali „dojáky“, scény, ktoré majú pôsobiť emotívne, ale nefungujú. Postavy, ktoré sa snažia byť chytré a preto hovoria nezmyselne – akože vedecky, ale s vedou to nemá nič spoločné. Človek by aj chcel konštruktívnu kritiku dať, ale to sa proste nedá. Škoda môjho času. Seriál, kde vám stači pozrieť prvý a posledný diel a aj tak si to musíte vyčítať. A ak nie, tak zrejme žijete veľmi nudný život.

1.2.2021 | 2:12:07
johnys256

super super super<

21.1.2021 | 12:57:34
ReisRyos

Jediné co by mohlo vysvětlovat, že Discovery je větší zevnitř než zvenku je technologie „komprese prostoru“, viz Doctor Who, viz. epizoda Star Trek: Enterprise, s02e16 Čas budoucí, kde taky narazili na loď z budoucnosti, která byla zevnitř větší než zvenku. Je tedy možné, že v rámci upgrade Discovery, hvězdná flotila použila podobnou technologii.

16.1.2021 | 19:54:15
Kafka Tamura

Trapný patetický odpad tohle. Reviews na imdb mi mluví z duše. Tady se bohužel nedá napsat dostatečné množství řádků, tak jen co mě vážně pobavilo.. Sonequa, která je tak hrozná, že neumí pořádně zahrát ani bolavou nohu. Teda pokud samozřejmě zrovna nezneškodňuje pronásledující komadno, neskáče/nepadá z výtahu na výtah jak Jedi (Kurňa, ta Discovery je ale prostorná) a následně nezneškodňuje “nebezpečnou“ záporačku – to zase až poté je najednou paralimpik, když se musí dostat dva metry k ovládacímu panelu. :D S velením se stále žongluje jak v cirkuse, tak by v příští řadě mohl Discu velet třeba jeden z těch dvou jediných ocasů na můstku, co tam jsou jen proto, aby se jednou za epizodu v nějakém záběru na někoho tupě patolízalsky zaculili, protože ten někdo řekl něco “strašně vtipného“.

12.1.2021 | 17:59:03
Karlosz

konečně je konec. ubrečenější hrůzu jsem neviděl. 4. serii rozhodně nepustím. tohle není ST, tohle je dementní hovadina pro incely.

12.1.2021 | 13:59:47
OndraHH

nuda, nuda a opět nuda… ještě že je konec série…

12.1.2021 | 8:51:56
vampii

nechapu nektere lidi, za me je to jednoznacne nejlepsi serie! Asi nekteri lidi malo znaji star trek, jinak si to nedokazu vysvetlit, par chybek se tam naslo, ale presto tomu dam 5 hvezd, finale se povedlo a tesim se na dalsi serii :-)

11.1.2021 | 23:30:41
budko

Veľké sklamanie. Autori neprekročili svoj tieň a nevyužili nové možnosti ktoré im budúcnosť ponúkla. Prvé dve série boli lepšie. Moje nadšenie je v pr*deli.:-(

11.1.2021 | 17:25:28
1

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama