Star Trek: Discovery
70/100 - 138×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S03E13: That Hope Is You, Part 2

S03E13: That Hope Is You, Part 2

Michael se postaví svému protivníkovi a dá do chodu riskantní plán, ze kterého ovšem může více vytěžit než ztratit. Saru přesvědčuje Su'Kala, aby vypnul holoprostředí a vrátil se zpět do normálního života. Posádky Discovery bojuje o život a a na vlásku je život snad každého člena posádky.

cz sk
7.1.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
orhore

Tak na rozdíl od jiných uživatelů nemohu hodnotit jinak. Je to špatné a to velmi. Některé scény tohoto závěrečného dílu byly zbytečně ufňukané a emocemi zahlcené, že se na to nedalo dívat. I ty akční nebyly o nic lepší. Podvědomě jsem herce tlačil do lepšího výkonu, ale to samozřejmě nepomohlo. Bohužel ti nejlepší jsou pryč a už nezůstal nikdo kdo by táhnul atmosféru děje. Škoda. 1 a 2 série paráda, ale tahle třetí v konečném součtu zabila poslední hřebík do rakve tohoto nadějného star treku. Jediné co se povedlo je vizuální stránka a efekty. Více zajímavého jsem opravdu nenašel :(

9.1.2021 | 19:08:25
Kothy

Super finale :)

9.1.2021 | 17:30:38
captain

Konec dobrý, všechno dobré. Slušná bitva, docela dojemný závěr. Někde tam občas byl i Trek, což je na Disco Trisco docela přepych. Jinak Michael v kapitánském, nu proč ne, staly se už horší věci. Za mě však rozhodně velké plus, že už je konec (série). A hlavně, že je edna.cz zpět! Zato největší dík.

9.1.2021 | 14:57:19
Godrick

Za mně dobrý, čekal jsem s čím se vytasí a myslím si, že se to řítí dobrým směrem. První díl série skvělej, v druhým super záporák, průběh série měl dvojdíl, od tohoto dvojdílu se seriál blíží pomalu standardům hvězdné flotily a konečně principům Star Treku. S Michael jako kapitánem souhlasím, ještě mi chybí šef bezpečnosti což by mohl admirál Vance přeřadit svého šéfa bezpečnosti na Discovery. Stále je mi tam nesympatická Killi a jejich moto Lets Fly je příšerně dětinský. Nahradil bych to aspoň něčím jako „Go on Mrs./Lieutenant Detmer“ „Maximum warp“. Po vzoru kapitána Pika bych čekal, že bude nový kapitán alespoň z poloviny tak dobrý jako on. :)

9.1.2021 | 12:52:27
Blackwolf

Dustojne zakonceni 3 serie

9.1.2021 | 10:52:47
Lex Luthor

Závěr třetí série akce dobrá, ale proboha to vše bylo uvnitř lodi? Zdálo se mi, že se koukám na Star Wars a vnitřek Discovery byl, jako Tardis v Doctoru Who přidávali se tam místnosti, jak se jim to hodilo každopádně akce dobrá a závěr uspokojivý logiku v tom ani hledat nebudu stačí vypnout mozek a užívat si akci povýšení Michael bylo jen otázkou času a souhlasím se surky3 a Michal7 Jsem rád, že Edna je zpět a opět můžeme hodnotit naše seriály.

8.1.2021 | 22:17:41
surky3

To, že způsobí jedna osoba likvidaci skoro celé galaxie je dost mimo (co se příběhu týká). Zároveň to přehrávání mi dost leze krkem. 75% téhle sérii. Stejná věc se děje třeba u spidermana nebo třeba captain marvel a ten rozdíl oproti ostatním marvelovkám je fakt hodně poznat. Jako kdyby ty filmy/seriály poslední dobou vznikaly pro 15ti leté děcka. Jo a s těma hláškama na konci už mi taky lezou krkem. Jedna věc je říct Engage nebo něco podobnýho v nějakém kontextu a jiná je to tam na sílu narvat (ST Picard). V discovery ekvivalent Lets flight. Zároveň happy ending za každou cenu také nemusí být norma. Každý konec série mi přijde jako kdyby najednou všichni začali žít ve světe za duhou.

8.1.2021 | 20:08:10
Michal7

Tato série nebyla špatná na sci-fi seriál, ale zároveň nebyla dobrá na Star Trek seriál. Tvůrci mají obvykle zajímavé nápady, ale protože se za poslední tři sezóny vůbec neobtěžovali nás seznámit s bridge crew, tak většina témat končí jen zajímavými efekty, ale chybí tomu osobní rovina. Když v tomto díle Owo lapala po dechu a téměř umřela, tak mi to bylo vcelku jednu. Proč? Protože o ní nevíme jednu jedinou věc, její jediné působení bylo vždy pár linek.

Jinak mi taky vadí, že se tvůrci neobtěžují dodržovat vlastní pravidla (prvně je komunikace mezi planetami téměř nemožná, pak si Michael v pohodě volá na Vulcan; není moc dilithia, později všude létají lodě tam a zpátky a Vulcan je schopný poslat celou flotilu).

8.1.2021 | 19:37:47
3

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama