Star Trek: Discovery
71/100 - 137×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S04E01: Kobayashi Maru

S04E01: Kobayashi Maru

Discovery má pod novým kapitánem i novou misi. Snaží se obnovit dávno zapomenuté vztahy s planetami, které jim byly odcizeny po hrozném Zážehu. Vše ale nejde tak hladce, jak si to kapitánka Burnhamová představuje a doposud čelí své největší životní zkoušce.

cz sk
18.11.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
espreso

odpad

25.2.2022 | 23:15:49
massx

No napadlo mě, že by ty křídla mohly být něco jako rogala z programovatel­né hmoty.

25.12.2021 | 14:37:48
Infudibulum

Po katastrofe zvanej Foundation som si pozrel z tohto paskvilu 5 minút a stačilo. Nech idú do teplých krajín všetky tie LGBT neviem čo. Nikdy by mi nenapadlo, že tupá teplá pandémia zhovadí Star Trek. Asi sa teším na Lost in space. Predpokladám, že aj tam povinne vsunú nejakú lesbickú scénu. Aspoň že vraždiace roboty sú klasicky poňaté. Až aj tie budú LGBT, tak to budem považovať za koniec západnej civilizácie.

30.11.2021 | 17:34:51
m0rdred

Hodnotil bych stejně jako BorgLocutus. Jednu hvězdu navíc za tu humanoidní rasu v úvodní scénce, to se mi líbilo.

29.11.2021 | 8:43:49
mathush

Tak humanoidy, kterým motýli vytvoří křídla ze sebe sama by mě nenapadlo, ani kdybych spolykal najednou všechny drogy světa., Ale jinak se mě to líbilo.

25.11.2021 | 22:17:12
Stara_paka

Hmm, opravdu nekdo po predchozich dilech cekal zmenu k lepsimu? Jako napr. ze by v celem Star Trek vesmiru byla alespon jedna muzska postava, ktera je normalni? A ne Booker to se svym unylym pohledem fakt nezachrani. Takhle to dopadne, kdyz to s korektnosti a snahou zalibit se vsem moznym LGBT+++ hodne, ale opravdu hooodne prezenete. Nastesti je tu Picard ;-).

24.11.2021 | 16:56:26
Rolb

Nějaké divné. Femine star trek. Falešné úsměvy. Jako by tento star trek psal i natačel někdo ,kdo o tom nemá šajn. Takové zvláštní. Samozřejmě si museli najít nového neznámého supesilného nepřítele ,kterého budou ukecávat ,aby to nedělal. Jeho skutečnou podobu naleznou opět až na konci serie. Postava Michael mi prostě nesedla. A pokračuje to i v této serii.

24.11.2021 | 8:13:37
Kothy

Neco tomu chybi…

22.11.2021 | 0:55:50
captain

Jestli tohle bylo Kobayashi Maru?! Tak bl-blé!

21.11.2021 | 21:49:36
gepard2

Musel jsem se kvůli tomuto dílu zaregistrovat, abych se mohl vyblít. Burnhamovou fakt nemusím. Nevím jestli to je postavou nebo herečkou. Asi obojím. A jako kapitánka mi nesedí. Nehodí se na to. Nejraději mám Saru (ten by si kapitánské křesko zasloužil), pak Tilly (že přibrala mi nevadí) a ještě toho doktora (černocha) Hugh.

21.11.2021 | 17:55:54
1

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama