Star Trek: Discovery
71/100 - 137×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S04E01: Kobayashi Maru

S04E01: Kobayashi Maru

Discovery má pod novým kapitánem i novou misi. Snaží se obnovit dávno zapomenuté vztahy s planetami, které jim byly odcizeny po hrozném Zážehu. Vše ale nejde tak hladce, jak si to kapitánka Burnhamová představuje a doposud čelí své největší životní zkoušce.

cz sk
18.11.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
budko

Príbeh dobrý, prezidentka bude pošuk a aj keď mám baculky rád, tak Tilly… to už je fakt moc.

21.11.2021 | 12:01:15
BorgLocutus

Naprostá tragédie! Děj s rádoby prezidentkou, která se na prezidentku federace chová naprosto dementně!Dále ten rádoby komediální výstup Bolka a ubulene Majkly s tím dilithiem, to mělo být jako co? To už na výsadky si kapitán smí brát svého nabíječe?Herci pořád naprosto grafičtí a Mary Wiseman zase přibrala oproti předchozí sérii dalších deset kilo a vypadá jako koule!Je to prostě ještě dementnější jak vyvrcholení třetí série okolo Burn a Šu Kala!Tohle už prostě není Star trek, ale parodie!

20.11.2021 | 21:30:14
EdnaMichael

takové moc usměvavé až vlezlé a to duo Michael a Booker mi nesedí hlavně Michael jako kapitanka..snad se změní její charakter..

20.11.2021 | 17:09:35
tom99

Vizuálně je to krásné, ale příběhově? Ani po padesáti minutách v podstatě nevím, o čem to bylo. Jen se tam debilně kecají věci, kterým normální člověk i znalý sci-fi prostě nerozumí. Postavy jsou i po čtyřech sezónách naprosto odlišné… dejte mi jakýkoliv film a za půl hodiny budu mít k posádce mnohem hlubší vztah než k této bandě, kde naprosto nikdo, ale naprosto nikdo, není NIČÍM zajímavý…

webmaster, grafik
20.11.2021 | 14:13:47
Michal7

Mám z toho rozporuplné pocity. Na jednu stranu to konečně působilo jako Star Trek – vyskytne se nějaký problém, který je potřeba vyřešit, na výsadek jde konečně někdo jiný než Burnham, svým způsobem se zapojují i další členové posádky atd. Mám z toho naději, že bychom se konečně mohli dočkat nějakého pořádného backgroundu o bridge crew.

Na druhou stranu je to pořád strašně hr (jakoukoliv překážku vyřeší během pár sekund, většinou díky chodící encyklopedii Burnham – kam se hrabe Data), působí to strašně „teen cool“ (proč, vždyť mají Lower Decks a Prodigy, tak by Disco mohlo být trochu vážnější). Závěr ale vypadal dobře, teď jen doufat, že z toho zase neudělají největší problém celého Vesmíru, který zvládne vyřešit jen naše skvělá Burnham. Zasloužilo by si to kolem 85 – 90 %.

19.11.2021 | 22:35:12
ori

Čo zase frflete áno postavy sú protivné ale dej je parádny a napínavý, má to skvelé efekty, a nesie sa to presne v duchu Star Treku pomáhať každému a akceptovať všetky rozdiely. Záhada vyzerá parádne a teším sa na jej vysvetlenie. A hrozne sa mi páčil ten odkaz na Enterprise.

webmaster
19.11.2021 | 19:57:10
theplanetoftheapes

3%, nic se nezměnilo, kapitánka je pořád stejně otravná, Tilly ještě víc ztloustla, hermafrodit má imaginárního kámoše, no už se to skoro blíží západoněmecké parodii Růžová loď surprise zachraňuje vesmír.

19.11.2021 | 18:47:41
rigix

Pokračování průjmu, který nemá se star trek nic společného.

19.11.2021 | 13:00:23
Godrick

Kapitánka pořád nemá můj respekt jak to musí být u kapitána hvězdné flotily (Starfleet officer) ale musím přiznat snahu o zplnohodotnění seriálu se statusem Star Trek. Pořád chybí kapitán ale líbí se mi zasazení do nové doby :) Doufám jen že to nebude jako v první epizodě předchozí série. Kdy první díl byl best a druhej docela dobrej, pak jen Guardian a zbytek trash :)

19.11.2021 | 0:11:40
Inkr

Michael zbytečná postava v absolutně zbytečném seriálu. Discovery je urážka Star Treku. Škoda že tu nejde hodnocení ODPAD

18.11.2021 | 22:27:28

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama