Star Trek: Discovery Fotky

Fotky

 • Máme tady první parodii na novou sérii s Picardem

  Aktuálně se natáčí nový seriál Star Trek: Picard, viděli jsme první logo a fotky, nicméně už nyní se na internetu objevují první nenávistné komentáře, které celou sérii pochopitelně shazují. A máme tady povedený plakát s Robertem Picardem, který si zahrál v seriálu Star Trek: Voyager.

  6 0
  10.6.2019 | 16:35tom99Diskuze (5)
 • Po prvních informacích a teaseru tu máme k sérii s Picardem ještě plakát

  V minulých dnech jsme vám přinesli poměrně hodně nových informací o sérii Star Trek: Picard. Nyní ještě přidáváme první a barvitý plakát. Série začíná nabírat staronové fanoušky a mělo by se jednat o očekávanější projekt, než je třeba třetí řada seriálu Discovery.

  11 0
  26.5.2019 | 15:49tom99Diskuze (8)
 • Fotografie k finálové epizodě druhé série

  A je to tady. Poslední díl druhé série nás čeká již zítra a my vám přinášíme fotografie k vyvrcholení o Rudém andělovi. Michael Burnhamová chce zachránit data ze Sféry, a tak se svým oblekem chce vydat do daleké budoucnosti, kde by se Centrála nemohla zmocnit cenných dat.

  8 0
  18.4.2019 | 19:14tom99Diskuze (0)
 • Fotografie k epizodě Such Sweet Sorrow

  Vzpomínáte si ještě na kraťasy Short Treks, které byly vysílány těsně před začátkem druhé řady? Pokud ano, jedině dobře pro vás, protože v další epizodě Such Sweet Sorrow se na scéně objeví Po, která měla jednu z hlavních rolí v miniepizodě s názvem Runaway.

  7 0
  11.4.2019 | 15:56tom99Diskuze (3)
 • Fotografie k víkendové epizodě Through the Valley of Shadows

  Další signál se objevuje nad Borethem, což značně vykolejí Ashe Tylera, který ví, že tam před nedávnem ukryl svého syna. Kapitán Pike se vydává na planetu pro časový krystal, ovšem zahlédne svou velice znepokojivou budoucnost. Michael se setká tváří v tvář s Centrálou.

  5 0
  9.4.2019 | 16:53tom99Diskuze (2)
 • Fotografie k dnešní epizodě Perpetual Infinity

  Centrála chce získat informace ze Sféry, Discovery se jí v tom snaží zabránit. Mezitím se Michael setkává se svou matkou, která je k ní zcela chladná. Spock zjišťuje, proč si Rudý anděl právě vybral jeho. Leland prochází proměnou a Ash Tyler si musí vybrat, na jaké straně bude stát.

  8 0
  1.4.2019 | 23:03tom99Diskuze (7)
 • České titulky k epizodě Project Daedalus

  České titulky k dalšímu dílu jsou hotové. Devátou epizodu s názvem Project Daedalus si teď můžete pustit s titulky, které připravili @spockedscully, Korax, @KlárkaP, @eodeon a @Marethyu2000. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Příjemnou zábavu!

  15 0
  18.3.2019 | 18:31tom99Diskuze (12)
 • Fotografie k epizodě Project Daedalus

  Spock se konečně dostal na palubu lodi Discovery, ale ještě nemá zdaleka vyhráno. Oddíl 31 je mu v patách a z Discovery se stala jedna z nejhledanějších lodí v celé Federaci. Kapitán Pike nyní musí ukázat, co všechno umí. A získá jednoho nového spojence z řad nejvyšších?

  9 0
  15.3.2019 | 11:34tom99Diskuze (2)
 • Fotografie k epizodě If Memory Serves: Spock konečně na scéně

  Dnes byl odvysílán další díl seriálu Star Trek: Discovery s názvem If Memory Serves. Spock se konečně dává dohromady a budeme si ho moci pořádně užít. Také se již setká s kapitánem Pikem a hlavně nás čeká rozhovor s jeho sestrou Michael, na který jsme dlouho čekali.

  5 0
  9.3.2019 | 13:49tom99Diskuze (4)
 • Fotografie k epizodě Light and Shadows: Opět vyrážíme na Vulkán

  Poté, co se Saru vrátil ze své domovské planety, vyráží domů i Michael Burnham, která stále hledá svého ztraceného bratra Spocka. Doma se dozví nové informace, které by jí mohly pomoci nevlastního bratra najít. V epizodě taktéž uvidíme Philippu Georgiou z alternativního vesmíru.

  8 0
  1.3.2019 | 18:39tom99Diskuze (2)
1

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie