Star Trek: Discovery Fotky

Fotky

 • Fotky z natáčení seriálu: Někdy je na place pěkná sranda

  Entertainment Weekly vydal fotky z natáčení seriálu Star Trek: Discovery, na kterých se můžete přesvědčit, že na natáčení panuje dobrá a uvolněná atmosféra. Připomínáme, že seriál se vrací se svou desátou epizodou již 8. ledna, tak proto nezapomínejte sledovat náš web.

  13 0
  27.12.2017 | 17:56tom99Diskuze (1)
 • Souhrn všech důležitých fotografií k první epizodě

  Z různých zdrojů jsme pro vás posbírali fotografie, které se vztahují k pilotnímu dílu. Kromě pár obrázků, které už velice dobře znáte, můžete vůbec na první fotce vidět například herce Rainna Wilsona, který si v seriálu zahraje Harryho Mudda. Těšíte se na seriál?

  12 0
  13.8.2017 | 17:04tom99Diskuze (4)
 • Nové propagační fotky k seriálu Star Trek: Discovery

  Máme tu jedenáct nových plakátů k připravovanému seriálu, na všech můžeme vidět vždy půlku obličeje hlavních postav. Podobné fotky vydala letos i HBO k seriálu Game of Thrones, kde všechny fotografie byly také laděny do studeno-modrých barev. Líbí se vám nové fotografie?

  14 0
  10.8.2017 | 10:25tom99Diskuze (0)
 • Nové propagační fotografie k seriálu Star Trek: Discovery

  Entertainment Weekly zveřejnil nové obálky pro nadcházející seriál Star Trek: Discovery. Na nich můžeme vidět především hlavní postavu Michael Burnhamovou, ale dočkali jsme se pár pohledů i na jiné postavy. Co je na první pohled krásně vidět, jsou propracované uniformy. Líbí se vám?

  11 0
  3.8.2017 | 10:57tom99Diskuze (5)
 • Comic-Con: Velká várka nových obrázků ze San Diega

  Ani seriál Star Trek: Discovery nechyběl na Comic-Conu v San Diegu. Tvůrci s sebou přivezli poměrně dost uniforem, zbrojí a dalších rekvizit, které budeme vídat v seriálu. Také potvrdili, že vzhled Klingonů se bude lišit podle toho, z jakého konkrétního rodu Klingon pochází.

  9 0
  24.7.2017 | 20:12tom99Diskuze (0)
 • Transportní místnost, brnění na uniformách a staré phasery na nové fotce

  Entertainment Weekly vydal další fotku z očekávaného seriálu Star Trek: Discovery. Sice se jedná o obyčejnou fotografii, ale odhaluje, jak bude vypadat transportní místnost na vesmírné lodi USS Shenzhou a vzhled poněkud zastaralých phaserů. Co je ale novinkou, je brnění uniforem.

  10 0
  22.7.2017 | 15:41tom99Diskuze (5)
 • První pohled na Jasona Isaaca jako kapitána Lorcu

  Pakliže máme jmenovat jeden z nejočekávanějších seriálů podzimu, je to určitě Star Trek: Discovery. K silnému obsazení se nyní přidává Jason Isaacs (Lucius Malfoy z Harryho Pottera), který si zahraje kapitána Lorcu. Ten je popisován jako brilantní vojenský taktik.

  14 0
  11.7.2017 | 16:46tom99Diskuze (9)

Stav titulků

Epizoda S01E11: The Wolf Inside

cz30%
Odhadované dokončení dnes 18:00
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad pro verzi:

 • E01S10 AMZN WEBRip DDP5.1 x264 NTb

Překlad: @spockedscully, @KlárkaP a @Marethyu2000
Korekce: @eodeon a @spockedscully
Časování: @KlárkaP

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Zajímavosti

Kdo by mohl být Imperátorem v alternativním vesmíru

Kdo by mohl být Imperátorem v alternativním vesmíru

Ať už jde o Star Wars nebo Star Trek, Imperátor zkrátka nesmí nikde chybět. Ale zatímco u Star Wars víme, kdo jím je, ve Star Treku je postava zahalena tajemstvím. Nicméně do konce sezóny se s Imperátorem setkáme, a tak není od věci si zaspekulovat, kdo by jím mohl být.

Teorie

Teorie: Je Ash Tyler ve skutečnosti SPOILER?

Teorie: Je Ash Tyler ve skutečnosti SPOILER?

Fanouškovské teorie byly vždy ve Star Trek světě oblíbené a většině z nich se u nás na webu nevěnujeme. My všichni čekáme na nějaký pořádný zvrat, který v seriálu nastane. A fanouškovská teorie, že Ash Tyler je ve zcela někdo jiný nás zaujala natolik, že se s ní s vámi musíme podělit.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie