Star Trek: Discovery Fotky

Fotky

 • Fotografie k epizodě The Sounds of Thunder: Evoluce na Kaminaru

  Ještě než dokončíme titulky k šesté epizodě, tak se podívejte na fotografie k epizodě The Sounds of Thunder. V tomto díle se Saru vrátí na svou domovskou planetu, kde se taktéž zjevil Rudý anděl. Saru dostane úkol, jenže bude těžké svému lidu neříct o změně, kterou on sám prošel.

  7 0
  25.2.2019 | 8:06tom99Diskuze (6)
 • Fotografie k epizodě Saints of Imperfection

  Tilly je napadena neznámým virem, od kterého se konečně dozví, co chce. Stamets se s ostatními vydává Tilly zachránit, ale on i jeho posádka brzy zjistí, že je to nad jejich síly. Proto na Discovery dorazí Oddíl 31, který se sám pokusí s touto neznámou hrozbou vypořádat.

  8 0
  15.2.2019 | 10:14tom99Diskuze (0)
 • Fotografie k epizodě An Obol for Charon

  Máme za sebou tři epizody druhé řady a už se na nás řítí čtvrtá. Amanda Grayson se vydává hledat svého syna, zatímco my pomalu odhalujeme, co udělala Michael svému nevlastnímu bratrovi Spockovi. A posádku čeká milá návštěva z Enterprise.

  11 0
  8.2.2019 | 14:34tom99Diskuze (5)
 • Fotografie k epizodě Point of Light: Staří známí se vrací

  Další epizoda bude o návratech starých známých. Po delší době uvidíme Ashe Tylera, který si nechal pořádně narůst vlasy a vousy. Zároveň bude zřejmě stále udržovat románek s L'Rell a na scénu se vrátí také Philippa Georgiou, u které se můžeme těšit na její vlastní seriál.

  6 0
  1.2.2019 | 15:59tom99Diskuze (1)
 • Fotografie k úvodní epizodě druhé řady s názvem Brother

  Premiéra je již za dveřmi, a tak vám přinášíme oficiální fotografie k epizodě Brother. Jak už z názvu vyplývá, opravdu není na co čekat, a hned v první epizodě poznáme členy posádky Enterprise včetně Spocka. Jeho vztah s Michael Burnhamovou bude důležitou součástí celé série.

  12 0
  13.1.2019 | 10:31tom99Diskuze (5)
 • Nový plakát si pro sebe krade sourozenecké duo Spock a Michael

  Už zbývají pouze dva týdny do premiéry druhé řady, která představí spoustu postav známých z jiných filmů a seriálů. Jedním z největších lákadel je rozhodně nový a hlavně vousatý Spock, který nenechává chladné téměř žádné fanoušky. Co říkáte na tento nový plakát?

  8 0
  4.1.2019 | 16:42tom99Diskuze (2)
 • Druhá řada Discovery dostává pořádně barevný plakát

  Premiéra druhé řady seriálu Star Trek: Discovery se blíží, a tak stanice pořádně rozjíždí její propagaci. Stanice CBS All Access se nyní vytasila s krásným barevným plakátem, na kterém jsou vyobrazeny všechny hlavní postavy. Líbilo by se vám udělat z tohoto plakátu nový design webu?

  10 0
  22.12.2018 | 14:38tom99Diskuze (12)
 • První oficiální fotografie k druhé řadě Discovery

  Máme tady pro vás osm nových fotografií k druhé sezóně. Na nich si můžete všimnout třeba toho, že s ne všemi milovanou Philippou Georgiou z paralelního vesmíru se budeme setkávat i v průběhu druhé řady. Zdá se, že zapojení posádky Enterprise bude mnohem významnější, než se na první pohled zdálo.

  11 0
  15.10.2018 | 18:00tom99Diskuze (2)
 • Co říkáte na vousatého Spocka?

  V seriálu Star Trek: Discovery se dočkáme mladého Spocka, kterého ztvární charismatický herec Ethan Peck. Nyní máme konečně představu, jak bude Spock vypadat. A kupodivu bude mít vousy, což je něco, čím tato postava rozhodně není typická. Líbí se vám?

  8 12
  7.10.2018 | 15:26tom99Diskuze (7)
 • První fotografie k druhé sezóně seriálu Star Trek: Discovery

  Konečně nám tvůrci poskytli první pohled na druhou sérii očekávaného seriálu Star Trek: Discovery. Kromě klasické fotografie hlavní hrdinky Michael Burnhamové asi všechny bude zajímat především Linus, Saurian, rasa, které byl změněn vzhled oproti původním seriálům.

  6 1
  16.7.2018 | 16:42tom99Diskuze (6)

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie