Star Trek: Discovery České titulky k epizodě Project Daedalus

České titulky k epizodě Project Daedalus

České titulky k epizodě Project Daedalus

České titulky k dalšímu dílu jsou hotové. Devátou epizodu s názvem Project Daedalus si teď můžete pustit s titulky, které připravili @spockedscully, Korax, @KlárkaP, @eodeon a @Marethyu2000. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Příjemnou zábavu!

15 0
18.3.2019

Diskuze /12

ori

Očakávam že áto séria skončí veľkým cliffhangerom…

18.3.2019 | 19:13:13
theplanetoftheapes

Díky za titulky. Projekt Daedalus opravdu existoval, naleznete na wiki, ovšem né ve čtvrtek :D to je zrovna stávka. No nic. Jestli to rozuzlení bude jen o tom jak si UI sama sebe uvědomila a pak se rozhodla vyhladit život v galaxii, tak je to totální trapas, propadák a ztráta času nás všech. Větší klišé už snad ani není, doufám, že to k tomu nespěje.

#3 AVE_Jirka
19.3.2019 | 12:36:04
AVE_Jirka

#2 theplanetoftheapes: Můžeš mi prosím napsat co užíváš za matroš :-D? Jakákoliv tvá reakce je opravdu vždy perla :-D.

#4 theplanetoftheapes
19.3.2019 | 14:06:11
theplanetoftheapes

#3 AVE_Jirka: Normalně sypu do haksny mňaučko, vitacit, prolévám to gambem a u toho si doma v paluši číham všecky tyhle StárTreky, StárGejty a Pokemony dokuď se mi to úplně dokonale dohromady nepoplete tak, že mam misto palice gigantickej gordickej uzel. Ale zase na vážnou notu, kolikrát jsme tohle už viděli? Matrix, Terminátor, x dalších jinych serošů a béčko-céčko filmů kde se androidi a UI vzbouřili proti super lidstvu a chtějí to celé zholokaustovat, furt to samé dokola a to jsem myslel, že bude druhá sérka origo, ale na to moje sekani dobroty před idiotboxem, předtim než se vrhnu do binca, to je pořád slušnej matroš a dá se na to koukat.

#5 Eodeon
20.3.2019 | 7:16:04
Eodeon

#4 theplanetoftheapes: To bylo staré dávno před Matrixem a dokonce dávno před Terminátorem. A až tyhle všechny filmy budou zapomenuté, bude si někdo za třicet let stěžovat u nového seriálu úplně stejně: Vždyť to jsme už dávno viděli ve Star Treku. Akorát tu vykrádají tu tamtu Discovery! … Ale ono to bude složitější :)

20.3.2019 | 9:24:13
massx

Daedalus podle mě bude ten oblek na cestování časem, protože to má jakoby křídla. No ale mohli by to bejt i hlavní robotí záporáci. Opičáku, říká ti něco V'Ger? Umělá inteligence, která přetvořila malou lidskou sondu na obrovskou loď a poslala jí zpátky. Je z prvního filmu Star Treku z 1979, tudíž je starší než Terminátor i Matrix. Nikdo nemůže říct, že by Star Trek někoho kopíroval, prostě je to kánon.

#7 theplanetoftheapes #8 Sangaj
20.3.2019 | 15:28:53
theplanetoftheapes

#6 massx: Tak to mi nic neříká, ale V´Ger by mohl být dobrý název pro nějaké nové hybridní auto od Toyoty nebo Hondy. Nicméně jdu prohledat staré celuloidové pásky a holocrony jestli o tom něco nenajdu. Nicméně jsem tady i proto abych se poučil a vzdělal, takže děkuji za Vaše podněty jelikož chci v následujícím kvartálu skládat zkoušky na Trrekkieho. Stále si ale myslím, že je STD slušná show a škoda, že už se nám blíží letošní sezóna ke konci.

21.3.2019 | 7:09:35
Sangaj

#6 massx: Neupravili V'Ger(Voyager 6) borgové? aspoň na Memory Alpha se o tom něco píše.

#9 mathush
21.3.2019 | 21:49:30
mathush

#8 Sangaj: Borg by takovou sondu ignorovali. Neměla warp, ani pokročilé senzory. Nebyla hodná asimilace. A myslím, že se borg ještě nesetkali s planetou strojů, kteří upgradovali Voyager 6. Docela rád bych pak viděl tu bitvu :-)

#10 Sangaj
22.3.2019 | 7:54:52
Sangaj

#9 mathush: To neplatí vždycky, ve Voyageru říkala 7 of 9, že borgové v rámci výzkumu Omegy asimilovali pár primitivních druhů bez warpu.

#11 mathush
22.3.2019 | 15:53:35
mathush

#10 Sangaj: možná měli jiné přednosti. Třeba rozvinutou UI :-) ale primitivní sonda z 20. století, která už po těch letech mohla být bez energie… Maximálně jí oskenovali.

#12 Sangaj
23.3.2019 | 6:27:03
Sangaj

#11 mathush: Právě že u primitivní sondy mohli mít taky nějaký důvod, patřila druhu který neznali a který pro ně mohl mít potenciál. Navíc, v té době mohli mít jiné priority…trochu :-D

28.3.2019 | 23:19:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie