Zdroj: CBS All Access/TV Line
Premiéra druhé řady seriálu Star Trek: Discovery se blíží, a tak stanice pořádně rozjíždí její propagaci. Stanice CBS All Access se nyní vytasila s krásným barevným plakátem, na kterém jsou vyobrazeny všechny hlavní postavy. Líbilo by se vám udělat z tohoto plakátu nový design webu?
(Nový plakát vypadá opravdu filmově. Foto: CBS All Access)
(A dočkáme se i románku? Foto: CBS All Access/TV Line)
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /12
golgoťan
Rozhodne.
lightbrand2
To je Pike nebo captain Daly? :-D
lightbrand2
To je drsný jak je to skoro podobný: https://upload.wikimedia.org/…allister.png
pidalin
ten Spock s vousama ty vole, já myslel že gomový Klingony nic nepřekoná :-D
elsadistico
nepripomína vám Spock Conchitu Wurst ? … :-(
Laisobel redaktor
No plakát krásnej a premiéry už se nemůžu dočkat. Ale proboha ten Spock s vousama… na to si asi nikdy nezvyknu, to prostě nedám…
tom99 webmaster
Hele, lidi, klid. Vždyť každá postava nemusí nosit stejný sestřih celý život a stejně tak to platí pro vousy, mnozí často mění své sestřihy (dohladka, strniště, plnovous), Spock na to má nárok taky :-)
mathush
A v epizodě Mirror, Mirror Spock s bradkou nikomu nevadil? Spock má právo nosit vousy stejně jak všichni ostatní.
MBK77
nic proti, ale to vážně někdo řeší účes, vousy apod. jsme snad v cukrárně na kávičce pánové???
lightbrand2
Jsme v kultovním scifi, jehož historie je násilně editována… znásilňována…haló…
#11 erpe78erpe78
#10 lightbrand2: Tak jestli jo, tak mě se to líbí :D
Martrix
Spock tam vypadá jako homosexuální vlkodlak. Ale víc než vousy mě zajímá scénář. Navíc jsem si dost jistý, že si je v nějakém příhodném okamžiku oholí a u toho zazní motiv starého Star Treku.