USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny |
CBS All Access
| 43 minut
SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)Centrála chce získat informace ze Sféry, Discovery se jí v tom snaží zabránit. Mezitím se Michael setkává se svou matkou, která je k ní zcela chladná. Spock zjišťuje, proč si Rudý anděl právě vybral jeho. Leland prochází proměnou a Ash Tyler si musí vybrat, na jaké straně bude stát.
Zdroj: CBS All Access
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
Diskuze /7
budko
Zverejňujete tu somariny. Kde sú titulky ? Ničíte ma tým čakaním :-)
#2 MBK77MBK77
#1 budko: možná hledat jinde, kde jsou už několik dnů
#3 mathushmathush
#2 MBK77: Tam, kde jsou jinde už několik dní, nejsou v takové kvalitě jak tady. Zde si tým dává na kvalitě záležet :-)
#4 AVE_JirkaAVE_Jirka
#3 mathush: Tak tak. Na T.com jsou titulky opravdu velmi žalostné se spoustou chyb a o nesprávném překladu ani nemluvě ;-).
budko
Fajn, tak som si stiahol video už s titulkami. Akurát neviem prečo sa rudý anjel – burnhamovej matka nevrátila v čase a nezachránila manžela aj dceru ešte pred útokom klingonov, keď už teda cestuje časom. Je to nejaké divné.:-( Tiež tá UI, dokáže sa rozhodovať a šíriť sa a v podstate robiť si čo chce, tak na čo jej sú tie dalšie dáta? :-(
#6 mathushmathush
#5 budko: no, kdyby doktorka Burhamová zachránila manžela a dceru, zabránila by pak vlastní cestě do budoucnosti a tím i změnám v minulosti. Tím by vytvořila časovou smyčku, která by už nešla přerušit. Na toto další neháhám dopředu, radši se necham překvapit, s čím přišli ti, co příběh píšou. Oni si totiž všichni scénaristé sednou k jednomu stolu a jednají nad osnovou celého příběhu.
elsadistico
Viac mi vadí, keď UI, pre ktorú sú rany z fázeru ako štípance, sa nechá zdržiavať kopancami a päsťami.