Star Trek: Discovery Máme tady první parodii na novou sérii s Picardem

Máme tady první parodii na novou sérii s Picardem

Máme tady první parodii na novou sérii s Picardem

Aktuálně se natáčí nový seriál Star Trek: Picard, viděli jsme první logo a fotky, nicméně už nyní se na internetu objevují první nenávistné komentáře, které celou sérii pochopitelně shazují. A máme tady povedený plakát s Robertem Picardem, který si zahrál v seriálu Star Trek: Voyager.

6 0
10.6.2019

Diskuze /5

AVE_Jirka

První nenávistné komentáře k STP se objevily do pár hodin od uvedení první ukázky a s další fotkou a informací to graduje. To mě vůbec nepřekvapilo ani nepřekvapuje. Nicméně plakát s Robertem je povedený :-).

#2 Shakki
10.6.2019 | 19:38:25
Shakki

#1 AVE_Jirka: Paradoxně seriál s Holodoktorem by byl možná zajímavější než nový seriál s Picardem. Bez urážky, ale Robert Picardo byl jeden z mála kdo ve Voyageru měl nějaký rozvoj postavy. Bylo by zajímavé kam se jako postava posunula dál.

#3 AVE_Jirka
15.6.2019 | 20:05:22
AVE_Jirka

#2 Shakki: Tak to nepochybně byl :-). Jeho postavu považuji za jednu z nejlepších a to jak se perfektně zhostil role doktora…bylo parádní :-). Asi mu v tom pomohlo i to, že po střední škole odešel na lékařskou přípravku na Yale. Na STP jsem zvědavý a hejty patří ke každému ST seriálu kam moje paměť sahá ;-).

15.6.2019 | 21:01:45
Jabba

Pochopitelně se na to jako fanda NG a VOY podívám, ale upřímně – zatím mám pocit, že „někteří démoni“ by se už neměli znovu probouzet. Picardovi (Patrick Stewart) děkuji za skvělou Nemesis, ale tady nevím, nevím… No, snad se pletu :)

21.7.2019 | 10:08:40
Impulse

Však Picardo se objevil v TNG (ST: 1st Contact)

25.1.2020 | 15:47:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie