Entertainment Weekly zveřejnil nové obálky pro nadcházející seriál Star Trek: Discovery. Na nich můžeme vidět především hlavní postavu Michael Burnhamovou, ale dočkali jsme se pár pohledů i na jiné postavy. Co je na první pohled krásně vidět, jsou propracované uniformy. Líbí se vám?
Foto: Entertainment Weekly
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /5
NiennaTasart
Nelíbí. Už někde bylo naznačeno, jak se budou rozdělovat? jen pomocí tvaru komunikátorů? Nebo zavedou zase nové barevnosti uniforem? Budou se vůbec rozdělovat?
#2 téčko171téčko171 webmaster
#1 NiennaTasart: Bude tam standardní rozdělení odpovídající období, čili zlatá pro command, modrá pro science a červená pro engineering.
#3 NiennaTasartNiennaTasart
#2 téčko171: Aha, tak super! Akorát zatím všechny uniformy, co jsem viděla, tak jsou modrý :D No jsem na to zvědavá :)
#4 téčko171téčko171 webmaster
#3 NiennaTasart: Však ty barevné rozlišovací prvky jsou po stranách těch modrých uniforem.
spockedscully
Mně se nelíbí ta hodnost na deltě, není to prostě vůbec vidět. Ale jinak mi přijdou super, navazují ma ENT modré monterky a zároveň předznamenávají Klec, kde ty barvy taky nejsou ještě tolik výrazně rozlišené :)