Povedené masky mimozemských ras v epizodě The Wolf Inside

Povedené masky mimozemských ras v epizodě The Wolf Inside Zdroj: ComicBook.com

V epizodě The Wolf Inside se Michael a Ash Tyler vydali na povstaleckou základnu, které velel Klingon Voq. Zde jsme se ovšem setkali i s jinými rasami, například s Andoriany. Seriál opět dokázal, že má dostatečný rozpočet, aby masky vypadaly stejně dobře jako v celovečerním filmu. Jak se vám líbí?

15 0 27.1.2018 tom99

Foto: CBS All Access/Enterta­inment Weekly

Zdroj: ComicBook.com

  • star-trek-discovery-andorian-1074518-0ff6c2427b9cdf99cf20a31c03b38bba.jpeg
  • star-trek-discovery-tellarite-1074519-407541b9e941d16663ccb7ca725e0106.jpeg
  • star-trek-discovery-voq-mirror-universe-1074520-86e08843e769a0e58bd5fd60d9d96945.jpeg

Diskuze /6

To si někdo musel vyhrát.

Oni museli upravit vzhled snad každého mimozemšťana, kromě lidí a vulkánců. Proč nedali třeba lidem ploutve a vulkáncům řekněme třetí oko, ať je to zprzněné pořádně? Takhle neodvedli pořádnou práci.

#3 Badsworth

#2 mathush: Mathus achvalne s podivej jak vypadali Klingoni v puvodním startreku(TOS) opoti např. nové generaci tam je ještě větší rozdíl a nepamatuji že by to někomu vadilo…

http://www.radiotimes.com/…o-discovery/

Jestli se pamatuji, tak tento rozdíl se taky řešil a dokonce se v Enterprise natočily i vysvětlující epizody, což tady zřejmě nehrozí.

Andoriani z ENT se mi dost líbili. Tam si uměli pohrát s modernímy triky a přitom jejich vzhled respektovat. Tady jim ty lícní výrustky neměli dávat. Co se týká Tellaritů, ve všech star trecích, kde se oběvili, jejich vzhled z TOS respektovali. Jak říkám. Když už změnili vzhled všech ostatních ras, měli zapracovat i na pozemšťanech a vulkáncích. A jak piše #surel, v DS9 byl klingonský rozdíl odhalen, že se jednalo o choulostivou záležitost z té doby a n ENT byla ta choulostivá záležitost vysvětlena. Experiment s lidsko augmentskýmy geny.

Podle mě to totálně zprznili. Endoriani vypadaj odfláknutý jak uplácaný z modelíny. Telarité maj blíž k prasatům a sumci, než k humanoidům. Jak pravil matush, měli se držet ENT. To byla dokonalost sama. Novej vzhled klingonů mi nevadí, ale spokojil bych se i s tím z ENT. Novej vzhled je ale důkladně propracovanej a dotaženej.

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Star Trek: Discovery

70/100 148×

AkčníDobrodružnýSci-fi

USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Amazon Video | SkyShowtime

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

Obsazení:

Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

(více)