Zdroj: CBS All Access
Přinášíme vám české titulky k epizodě Despite Yourself. Ty si pro vás připravili @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a diskutovat o ní v příslušném fóru. Přejeme vám příjemnou zábavu u nové epizody.
Zdroj: CBS All Access
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /2
Add!ct
To co tady předvádíte za cirkus s titulkama je uplně k smíchu..proč bych se měl někde registrovat na nějakým jiným serveru ,platit jim za to a čekat až mi zaspamují email. To ty prachy radši pošlu vám . Těch 30 procent do dokončení českých tiltulků tam bude do dalšího dílu? K předchozímu dílu jste je vydali až 13.1. ..6dní po prvím vysílání. Chápu že to zabere čas a je s tím dost práce ale na slovenských serverech to mají o dost dřív.
corwin78
Teď jsem dokoukal E11 na Netflixu. Pobavilo mě, že na české titulky Netflix kašle, ale klingonštinu tam mají.