Star Trek: Discovery České titulky k epizodě If Memory Serves

České titulky k epizodě If Memory Serves

České titulky k epizodě If Memory Serves

České titulky k dalšímu dílu jsou hotové. Osmou epizodu s názvem If Memory Serves si teď můžete pustit s titulky, které připravili @spockedscully, thestra, @KlárkaP a @Marethyu2000. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Příjemnou zábavu!

16 0
10.3.2019

Diskuze /8

AVE_Jirka

Skvělá práce :-). Třeba ti co nepochopili v angličtině o co tam jde, to třeba pochopí a nebudou brečet na dalších webech, že to vykrádá TOSku :-D. Občas se nestačím divit, co jsou někteří schopní napsat aniž by TOS skutečně znali jinak než dle názvu :-D.

10.3.2019 | 19:26:45
ori

Ja sa spýtam :D Nevidel som TOS, takže super že na začiatku boli ukázané scény odtiaľ. Ale myslel som si že DIS sa odohráva 10 rokov pred TOS, či sa mýlim?

#4 antty
10.3.2019 | 19:30:47
ori

Prečo potom tá ženská poznala Pikea? Ďakujem za vysvetlenie :)

#5 AVE_Jirka
10.3.2019 | 19:31:55
antty

#2 ori: nemýlíš, jen pilotní díl TOS s názvem Klec se odehrává ještě před tím a ze známého osazenstva Enterprise tam tehdy byl je Spock, Pike byl tehdy kapitánem na místo Kirka jako je i v Dis. Ten díl se tenkrát vůbec nelíbil, tak došlo k přesunu o pár let do budoucna a celkové obměně posádky kromě Spocka a vznikl nový pilotní díl, Kam se dosud člověk nevydal. Před druhou řadou mě zajímalo, jestli se nějakého easter eggu na Klec dočkáme, toto jsem vážně nečekal. Díky za titulky, jdu se na to podívat.

#6 ori
redaktor
10.3.2019 | 20:07:09
AVE_Jirka

#3 ori: Jak píše antty, tak „Klec“ se odehrává v roce 2254, kde byl kapitánem Enterprise Pike. Kdežto „nový“ pilotní díl se známou posádkou se odehrává až v roce 2265. Pak je tu dvojdíl „Zvěřinec“, který se odehrává 2266 a pár věcí taktéž objasňuje. Asi moc neprozradím, že Pike zůstane na Talosu s Vinou. DIS se odehrává v roce 2256 (proto ho poznala ;-) )

#6 ori
10.3.2019 | 20:25:10
ori

#4 antty:
#5 AVE_Jirka: Vďaka ešte raz, už chápem :)

10.3.2019 | 21:16:30
Sir_CHerokee

Děkuju za titulky. Perfektní díl. Za mě mi tam vadí snad jen Michael, hlavně herecké podání, hysterické a šeptavé.

10.3.2019 | 21:29:55
mathush

Chudáci Talosiané a ty jejich zpívající květiny z mirror universe :-D Philipa mě v té svojí poslední scéně tohoto dílu hodně povavila :-D Je vidno, že má svůj plán a fandím jí :-)

11.3.2019 | 5:11:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie