Star Trek: Discovery České titulky k epizodě Light and Shadows

České titulky k epizodě Light and Shadows

České titulky k epizodě Light and Shadows

České titulky jsou hotové. Sedmou epizodu s názvem Light and Shadows si teď můžete pustit s titulky, které připravili @spockedscully, @KlárkaP a @Marethyu2000. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Příjemnou zábavu!

19 0
3.3.2019

Diskuze /4

ori

Vďaka :) Po tejto časti ma RA zaujíma ešte viac, som zvedavý čo tá chobotovica hľadala, snáď sa do popredia dostane robotka, trebalo by preskúmať aj postavy z mostíka.

3.3.2019 | 20:41:12
Alert03

Díky za titulky, jinak dotaz a nelinčujte mne za něj, o informace se moc nezajímám. Teď mi došlo, že tento seriál vlastně ignoruje poslední filmy, že? Protože spokova matka tam zemřela se zkázou vulkánu… Vyjádřil se k tomu někdo nějak? Proč to tak je? Paralerní vesmít nebo tak něco? Protože např. na star trek enterprise seriál (s Archerem) se odkazuje

#3 spockedscully
3.3.2019 | 20:58:26
spockedscully

#2 Alert03: Filmy od r. 2009 se odehrávají v alternativním vesmíru, nicméně Discovery se stejně odehrává 10 let před událostmi ve filmech a originální sérii.

webmaster
3.3.2019 | 21:25:59
theplanetoftheapes

Díky za titulky. ! Na tomhle dílu mě nejvíce zaujal trailer na další epizodu na konci :D Začínám si myslet, že to houbičkové lysohlávkové mycelium je takový Deux Ex machina, prostě všechno vyřeší, snadno a rychle. Stejně jako v teleshopingu volejte ihned komunikátor Stamtse. A bohužel tam zas předváděla karate ta šikmooká číča a jedovatě tam kolem sebe prskala. Jestli jste z představení Spocka zklamaní jako já, není se čemu divit. Ano upozorňovali na to, že je nějaký vyšinutý, ale že tam bude jen brebtat a třepat se jak ratlík… to mi k tomu moc nesedlo.

4.3.2019 | 6:21:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie