Zdroj: CBS All Access
Seriál má za sebou již tři epizody, a tak bylo načase, abychom si pro vás připravili plnohodnotný design webu. O ten se postaral @tom99. V komentářích nám dejte vědět, jak se vám design líbí. Na titulkách ke třetí epizodě pilně pracujeme, proto sledujte náš web.
Zdroj: CBS All Access
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /19
pidalin
Možná by bylo vhodnější tam dát loď která se v tom seriálu vyskytuje, ale toje jedno. :-)
#3 KevSpapidalin
PS: Ten text je na některejch místech trochu hůř vidět, jak je tu takovej ten rám ve kterym je ten text a všechno ostatní, tak bych to víc ztmavil, ale je to docela v pohodě.
#5 tom99KevSpa čestný člen redakce
#1 pidalin: Asi tím chtěl vzdát té nebohé lodi hold. :D
Jinak je fakt, že číst text na tom pozadí je maličko rušivé, bych to ještě trochu vyladila. :-)
Lex Luthor
Tak uvidíme co dalšího ještě předvede Star Trek Discovery
tom99 webmaster
#2 pidalin: Už jsem to trošku ztmavil. Za mě je to teď čitelné. Kdyby vás bylo víc, tak to ještě ztmavím, ale podle mě to už jde :-)
#6 KevSpa #13 pidalinKevSpa čestný člen redakce
#5 tom99: Jo jo, tohle už je cajk. :D
Lucifrid čestný člen redakce
Paráda, tenhle tmavší se mi sakra líbí :)
matyburic
Moc pěkný, nice job ! :)
koukle
Tak tohle je sakra hezký. :)
samajamado
Este je necitatelny stav prekladu(.col-side .box .translations .percents), to 1% je prilis tmave
#11 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#10 samajamado: To je bug na celé Edně, na jeho odstranění se pracuje.
#13 pidalin #17 samajamadoMarSim
velmi pěkná práce ;-)
pidalin
#5 tom99: V pohodě, teď je to krásně čitelný. ;-)
#11 KevSpa: Já tam žádnej bug nevidim.
#14 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#13 pidalin: To možná proto, že už byl odstraněn.
ladys lefty
Pěkný design, dobrá práce. Díky za titulky. Pro nás starší křtěné ruštinou neocenitelné.
#16 pidalinpidalin
#15 ladys lefty: U seriálu kterej je plnej technoblábolů, různejch hodností a podobně, je to problém i pro lepší angličtináře. ;-)
samajamado
#11 KevSpa: Super, dik za reakciu. A zabudol som ti napisat, ze ten dizajn je perfektny ;)
#18 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#17 samajamado: Ten ale dělal Tom. :D
matrix17
Parádní design. ;)