Star Trek: Discovery Discovery se již nevrátí do své doby a bude mít loď nového kapitána?

Discovery se již nevrátí do své doby a bude mít loď nového kapitána?

Discovery se již nevrátí do své doby a bude mít loď nového kapitána?

Na konci druhé řady jsme se dočkali velikého zvratu, kdy se posádka Discovery i se svou lodí vydala do budoucnosti. Tvůrci nyní potvrzují, co jsme mohli tušit a co jsme mohli vydedukovat z ostatních seriálů, které na Discovery navazovaly – jedná se o jedinečnou výpravu bez možnosti návratu zpět.

11 0
6.8.2019

Tvůrci seriálu Discovery aktuálně potvrdili, že návrat do její doby posádku Discovery rozhodně nečeká. A to prý nikdy. Cesta do budoucnosti byla jedinečnou příležitostí a jednalo se pouze o jednosměrnou jízdenku. Odteď budeme prozkoumávat pouze budoucnost, ať už bude seriál mít třeba dalších pět sezón či ta příští bude poslední.

Herečka Sonequa Martin-Green si pochvalovala, jak bylo natáčení třetí řady zcela jiné oproti těm předchozím. Má to jeden hlavní důvod – nyní jsou v budoucnosti a vše je pro ně nové. Tvůrci si údajně dali velice záležet, aby nové světy vypadaly skutečně jako z budoucnosti. První epizoda třetí řady se dokonce natáčela na Islandu a údajně nás čeká spousta dalších zajímavých lokací.


(Máme tady nového kapitána? Foto: CBS All Access)

Ale ještě než se vrhneme na dobrodružství z daleké budoucnosti, bude se posádka muset vypořádat s jinými záležitostmi. Musí zjistit, kde se nachází a v jakém čase. Důležité ale také bude vybrat člena, který nyní loď povede do neznáma. Gabriel Lorca mezi námi již není, Christopher Pike se vrátil na svou loď Enterprise. Je tedy nutné vybrat nového kapitána.

A kdo to bude, bychom se měli dozvědět už v prvních pár dílech, dost možná hned v úvodní epizodě třetí sezóny. Saru si už úlohu vyzkoušel, nyní to vypadá, že by se konečně kapitánem mohla stát Michael Burnham. Tvůrci a herci se nadále shodují, že bude velice zajímavé sledovat, co přesně se stalo po událostech seriálu Star Trek: Voyager. Budoucnost nám bude již za pár měsíců ležet u nohou.

Těšíte se na třetí řadu Discovery právě kvůli tomu, že se již nebude jednat o prequel původního seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /9

surky3

Michael fakt ne, ta nedokáže řídit ani křižovatku !!!

6.8.2019 | 18:09:59
captain

Teď se těšíme hlavně na Picarda. Tohle není až zas tak důležité…

6.8.2019 | 19:01:47
Lex Luthor

Konečně jim došlo, že chceme vidět budoucnost. To, to trvalo.

6.8.2019 | 19:08:16
AVE_Jirka

Za mě dobrý :-). Jedincům co se to nelíbí se dívat na DIS opravdu nemusí :-D. Jen doufám, že to natěšení na STP se nezmění v brekot až pochopí, že to nebude nová TNG :-) a Picard nebude oním Picardem z TNG :-).

#5 awacs
6.8.2019 | 19:09:42
awacs

#4 AVE_Jirka: Nebo, že jeho uniforma bude obsahovat knoflík, který nesedí do dané doby :D

6.8.2019 | 19:24:14
Kafka Tamura

Konečně nezmapovaný Star Trek. Ještě tak udělat něco se stálýma postavama, aby se dal někdo oblibit. Hlavně kdyby scénáristé uklidnili tu otravnou Tilly… u těch jejich rozštěkaných prupovídek rádoby roztomile vtipná, když někam doběhla s něčím důležitým, u toho jsem ve druhé řadě už vyloženě trpěl.

6.8.2019 | 21:36:37
Raiden123

A to nikoho nenapadlo sledovat to,že šli do 31 storočia a preto existuje sekcia 31 ? trocha zhoda udalostí,nie ?Iné názory sú 27 storočie,kvoli súladu vzniku,časovej agentúry,ale to je veľmi nepravdepodob­né.Stále zostáva v hre to číslo 31. Podľa mňa ešte budú cestovať i v čase,ale nie do času kde by boli doma.

No tiež viem,že ten čo Star Trek vytvoril bol pred tým policajt,ale keď prišiel na to,že jeho príbehy sa dobre predávajú,tak zmenil prácu na spisovateľa,alebo niečo také,volal sa Geen Rodenbery a pomáhal mu jeho dobrý priateľ,pôvodný predstaviteľ Spocka – Leonard Nimoy.

Istý čas sa hovorilo,že človek,ktorý vymyslel star trek bol cestovateľ v čase,alebo poznal niekoho,kto cestoval v čase,kvoli niektorým technológiam,ktoré boli vytvorené podľa star treku (príklad – Héliovy motor na pohon družíc a možno vesmírnych lodí) a príbeh Star Treku bol rozpovedaný ako jedna z možných budúcností ako varovanie,ale túto historku rýchlo zavrhli a zabudlo sa na ňu,ale konšpirácie bokom,každý verí niečomu inému.

6.8.2019 | 22:22:00
Altean

Ano, spousta věcí ze Star Treku se zdá, že se dostává do reálného života. Ale pozor na to, že podle mě jde nejspíše o sebenaplňující proroctví. Vznikly by ty věci, kdyby se nimi nikdo neinspiroval sledováním Star Treku? Jako třeba ta vypsaná odměna pro toho, kdo vyvine funkční trikodér.

7.8.2019 | 9:50:35
Altean

*trikordér Dokonce má ta soutěž už i vítěze. Šlo o lékařský trikordér. https://tricorder.xprize.org/…es/tricorder

7.8.2019 | 9:57:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie