Star Trek: Discovery Ethan Peck stále doufá ve spin-off s Pikem a co musel sám herec zažívat na natáčení?

Ethan Peck stále doufá ve spin-off s Pikem a co musel sám herec zažívat na natáčení?

Ethan Peck stále doufá ve spin-off s Pikem a co musel sám herec zažívat na natáčení?

Druhá řada seriálu Star Trek: Discovery je za námi a třetí se již chystá. Proto se ještě na chvilku vrátíme k té druhé, především k Ethanu Peckovi a k tomu, co musel tento velice nadaný herec zažívat před natáčením a v jeho průběhu. A v co dále Ethan Peck doufá?

7 0
2.9.2019

Ethan Peck si zahrál Spocka ve druhé řadě seriálu Star Trek: Discovery. Seriál sice bude pokračovat svou třetí řadou, ale jelikož se posádka lodi vydala do budoucnosti, s Peckovým Spockem už počítat nemůžeme. Ten se však objeví alespoň v jedné epizodě krátkého doprovodného seriálu Short Treks. Peck by si ale roli rád ještě jednou zopakoval v klasickém seriálu.

Před časem byl jedním z aktuálních témat případný spin-off s Christopherem Pikem, kde by se Spock jako stálý člen posádky Enterprise určitě objevil. Nikdo, včetně vedení stanice CBS, o spin-offu ale nyní nemluví. Peck ovšem neztrácí naději a rád by se v seriálu objevil, a kdyby to nevyšlo, tak třeba v nějakém jiném spin-offu, klidně i v tom o své postavě, což samozřejmě nezní moc pravděpodobně vzhledem k již prozkoumané historii Spocka.


Ethan Peck také přiznal, jaká zažíval muka při natáčení. Vulkánci jsou známí svým typickým tvarem obočí. Původní návrh studia a tvůrců byl ten, že si Ethan bude muset obočí oholit. Všichni ale uznali, že by ho to značně omezovalo v jeho osobním životě a v dalších případných pracovních nabídkách. Navíc Spockova role měla být pouze okrajová a ve fázi příprav nikdo nevěděl, v kolika epizodách se Spock ukáže. Proto by bylo vůči herci nefér, kdyby mu oholili obočí a on se následně objevil na jeden dva díly.

(Spockovy vousy byly opravdu nezvyklé. Foto: CBS All Access)

To nyní nepřímo potvrdil i sám Peck, který se nechal slyšet, že při prvním příchodu na natáčení vůbec nevěděl, jak dlouho se bude v seriálu pohybovat. I proto se tvůrci rozhodli, že žádné holení obočí se konat nebude. Ethan tak musel vždy před natáčením trávit značný čas v maskérně, kde mu obočí speciálním způsobem zakryli a dotvořili to klasické vulkánské.

To ovšem nebyl jediný problém, se kterým se herec musel vyrovnávat. Měsíc před natáčením za Ethanem Peckem přišel výkonný producent seriálu Alex Kurtzman, který mu řekl, ať se vůbec neholí. To byl pro Pecka šok, protože znal postavu Spocka, která skoro nikdy nebyla v žádném filmu a seriálu zarostlá. Sám Ethan věděl, že pokud bude v seriálu zarostlý, fanoušci ho snědí zaživa, což se ve finále stalo hned při první uveřejněné fotce.

Ethan Peck ovšem věděl, do čeho jde, a řekl si, že to aspoň bude výzva. Když pak přišel na natáčení, myslel si, že hned po první epizodě shodí svůj dlouho pěstovaný plnovous. Alex Kurtzman ho ovšem překvapil, když mu řekl, ať si ho nechá. Ethan ho shodil prakticky až v samotném závěru druhé sezóny, kdy se jeho podoba konečně přiblížila tomu pravému Spockovi.

Jak se vám líbil Ethan Peck v roli Spocka? A co byste pro tuto roli byli ochotní udělat vy?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

AVE_Jirka

Dle mě ty vousy byly ok. To, že se někteří Vulkánci neholí nám ukázal jeho nevlastní bratr Sybok. Spock si prostě prošel vývojem jako každý jiný. Nevidím v tom nic divného :-). Určitě bych mu dal šanci si zahrát Spocka dál a to i ve filmech, pokud by Zachary Quinto nechtěl nebo by byl moc drahý ;-). Ethan Peck zahrál Spocka naprosto skvěle :-).

2.9.2019 | 19:05:20
theplanetoftheapes

Opravdu herce v článku nazýváte velice talentovaným? Co jsem si vyjel jeho filmografii jsou to samé vedlejšáky, TV seriály typu Kancelářská krysa apod. Hrát Spocka není zrovna příliš těžké když tato postava nevyjadřuje emoce, pravda občas tam má být střet logiky a emocí což se nepovedlo zahrát snad ani Nimoyovi, který pro mě zůstává tím pravým Spockem a to proto, že se uměl nefalšovaně smát =) Ale svou roli zvládl obstojně, na Emmy ani jinou cenu to ale stačit nebude, takže nechápu proč má být velice talentovaným.

3.9.2019 | 6:50:28
lidosar

MooXi.net – skvělý projekt pro dospělé, kteří chtějí najít sexuálního partnera

4.9.2019 | 14:36:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie