Star Trek: Discovery Quentin Tarantino se po delší době ozývá a přiznává, že scénář k jeho Star Treku existuje

Quentin Tarantino se po delší době ozývá a přiznává, že scénář k jeho Star Treku existuje

Quentin Tarantino se po delší době ozývá a přiznává, že scénář k jeho Star Treku existuje

Čtvrtý díl se sice měl již dávno natáčet, ale naděje na další film umírá poslední. Nyní tu máme dobré zprávy, protože i když se možná čtvrtého filmu SJ Clarkson nikdy nedočkáme, stále můžeme vidět zajímavý film od Quentina Tarantina. Skutečně se ho někdy dočkáme?

12 0
17.6.2019

S pátým Star Trekem je již nějakou dobu spojován Quentin Tarantino, o ten čtvrtý se měla postarat SJ Clarkson, ale nikdo neví, zda se filmu vůbec dočkáme, když z projektu nečekaně odešli Chris Pine a Chris Hemsworth. Oba se údajně nedomluvili kvůli výšce výplaty, nicméně Hemsworth se následně vyjádřil, že se mu nelíbil příběh připravovaného filmu. Pravda bude zřejmě někde uprostřed.

Zdá se, že pátý (možná se z něj brzy stane čtvrtý) díl Quentina Tarantina je stále živý. Režisér se pro Empire Magazine vyjádřil, že scénář k jeho filmu připravoval Mark L. Smith a podle všeho je již hotový. Nyní se čeká, až si ho Tarantino přečte a udělá k němu pár poznámek. Ten na to ale zatím neměl čas, protože je stále vytížen svým připravovaným snímkem Once Upon a Time in Hollywood.


(Který herec podle vás lépe ztvárnil Spocka? Foto: Paramount Pictures)

Dobrá zpráva je, že tento projekt je stále naživu, počítá s ním studio a hlavně i Tarantino. Naděje umírá poslední. Tarantino ještě v závěru prohlásil, že jeho film by měl být skutečně mládeži nepřístupný. Tak snad tady skončí všechny možné spekulace, které jsme tu měli v předcházejících měsících. Tarantino po delší době přinesl nadějné a dobré zprávy pro všechny fanoušky Star Treku.

Ke slovu se dostal i Zachary Quinto, který ve filmech hraje Spocka. Ten by si roli rád zopakoval, ale v tuto chvíli stále neví, jak studio s celou filmovou sérií naloží. Quinto je samozřejmě rád, že si frančíza úspěšně žije svým životem (měl na mysli seriály Discovery a Picard), ale zároveň by byl i vděčný, kdyby se mohl do role i s ostatními herci vrátit a odvyprávět svůj kus příběhu. Tak snad k tomu bude mít příležitost.

Dočkáme se tedy Star Treku od Quentina Tarantina? Blýská se na lepší časy?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

AVE_Jirka

Star Trek: Jatka :-D.

17.6.2019 | 18:11:29
Lex Luthor

Rád bych viděl zrcadlový vesmír a Teranskou říši ve filmu pokud chce Tarantino udělat Rkový film Star Treku tak tady by měl možnost.

17.6.2019 | 19:37:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie