Star Trek: Discovery Seriál Strange New Worlds se bude zabývat původem Number One a podíváme se i do Spockova nitra

Seriál Strange New Worlds se bude zabývat původem Number One a podíváme se i do Spockova nitra

Seriál Strange New Worlds se bude zabývat původem Number One a podíváme se i do Spockova nitra

Mimo jiné se chystá i seriál Star Trek: Strange New Worlds, další spin-off Discovery. O slovo se zde přihlásí kapitán Pike, Spock a Number One. Tuto trojici jsme mohli vidět ve druhé řadě Discovery, kde právě tato partička získávala nejvíce pozitivních ohlasů. Tak proč jim nedat seriál?

11 1
23.9.2020

Fanoušci se prakticky zasloužili o seriál. Christopher Pike a Spock byli fanouškovskou základnou přijati vřele, a tak si vybojovali svůj vlastní seriál. K nim se přidá i Number One v podání skvělé Rebeccy Romijn. Produkce nového seriálu s pěkným názvem Strange New Worlds začne na začátku roku 2021. Premiéra ještě nebyla stanovena, ale spíše počítejme s rokem 2022.

A o čem seriál bude? Rebecca Romjin přiznala, že je velice ráda za podporu fanoušků. Její postava se ve druhé řadě prakticky jen mihla s naprosto minimální časovou dotací, přesto diváci novou Number One přijali skvěle, což herečku potěšilo. Ta dále řekla, že jsme se nikdy nic nedozvěděli o minulosti postavy a vždy si přála, aby toho o ní diváci věděli více.


(Hlavní trio nového seriálu působí sympaticky, nemyslíte? Foto: CBS All Access)

O to příjemnější bylo setkání s tvůrci, kdy jí scénáristé sami navrhli, že chtějí dát Number One patřičnou hloubku, a tak se v novém seriálu dozvíme o její minulosti. Number One se totiž objevila již v pár epizodách seriálu Star Trek: The Original Series, kde postavu ztvárnila M. Leigh Hudec. Ostatně té je Rebecca Romjin velice podobná, tak se nedá divit spokojenosti fanouškovské základny.

Kromě Number One se pochopitelně můžeme těšit i na Spocka v podání skvělého Ethana Pecka. Ten prozradil, že Spock bude hledat rovnováhu. Bude neustále svádět boj mezi logikou a emocemi a v podstatě zjistíme, že Spock má k lidem daleko blíže, než by se na první pohled mohlo znát. Pro tvůrce a i pro Pecka je výzvou povznést Spocka zase o úroveň výš, tak držíme pěsti, ať se to povede.

Podle všeho to zatím vypadá, že se máme na co těšit. Hlavní postavy již známe a opravdu by se nemělo jednat o jednorázovku v podobě event series. Je tak lidně možné, že tu s námi seriál Strange New Worlds bude i několik sezón. Crossover s Discovery je ovšem vyloučený, postavy by se neměly již nikdy potkat, ale ve hře je rozhodně setkání s jinými postavami, které se jednoho dne ukážou v dalších Star Trek seriálech.

Budete sledovat seriál Strange New Worlds? A bude se jednat o návrat ke kořenům toho pravého Star Treku, který známe z minulého století?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /9

Karotka

za mě ano, dám mu šanci

23.9.2020 | 17:22:47
Balerion

Moc bych se netesil, jeste neoznamili kolik tam nacpou genderove (ne)vyvazenych postav. Uz Discovery bude pekne pokoukanicko, ktereho se tentokrat zreknu.

#3 Arihant #4 AVE_Jirka
23.9.2020 | 18:04:37
Arihant

#2 Balerion: Presne tak, discovery uz nema cenu pozerat. Ak sa podari novemu serialu zaujat a bude konecne objavovat nove svety a nie stale riesit melodramy na lodi tak urcite skusim aspon jednu seriu.

#4 AVE_Jirka
23.9.2020 | 22:01:28
AVE_Jirka

#2 Balerion: #3 Arihant: Tak pozor, aby na Vás dva nějaký ten gender nevypadl ze skříně :-D.

23.9.2020 | 23:12:37
Lex Luthor

Super doufám, že bude lepší než Discovery pokud by chtěli Crossover můžou ho udělat se Star Trek Discovery a Star Trek Picard

#8 Kaylee
24.9.2020 | 13:03:10
mathush

Nehrála Number One v TOS náhodou Majel Barret? Pokud vím, objevila se pouze v kleci. Pak v TOS hrála sestru Chapelovou a hlas počítače.

#7 AVE_Jirka #9 P_E_T
25.9.2020 | 9:55:44
AVE_Jirka

#6 mathush: Tak tak. V Kleci ze 64 hrála No1. Po změně v 66 už to byla zdravotní sestra Christine Chapelová. Jejím hlasem počítač mluvil ve filmech, TNG, DS9, VOY, ENT i tuším v prvním novém ST. Máš dobrý přehled ;-).

25.9.2020 | 13:37:57
Kaylee

#5 Lex Luthor: Disco není zlé samo o sobě a třetí sezóna bude naboostovaná. Nová proma jsou taky super. https://www.startrekknihy.cz/…ery-galerie/

3.10.2020 | 17:51:37
P_E_T

#6 mathush: Přesně. Napadlo mě totéž.

12.10.2020 | 21:38:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Far From Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Nejlepší epizody - 3. řada

Novinky

Čtvrtá řada potvrzena, začne se na ní pracovat již začátkem listopadu

Čtvrtá řada potvrzena, začne se na ní pracovat již začátkem listopadu

Hned s premiérou třetí řady tu máme pozitivní zprávu pro všechny fanoušky. Čtvrtá řada je oficiální potvrzena. To jsme samozřejmě tušili, že k něčemu takovému dojde, nicméně nyní to víme přímo z úst tvůrců. Snad tady s námi bude seriál ještě o něco déle a plánuje se spoustu dalších řad.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie