Star Trek: Discovery Simon Pegg si myslí, že Noah Hawley připravuje zcela jiný Star Trek, kde nebude hrát on ani jeho kolegové

Simon Pegg si myslí, že Noah Hawley připravuje zcela jiný Star Trek, kde nebude hrát on ani jeho kolegové

Simon Pegg si myslí, že Noah Hawley připravuje zcela jiný Star Trek, kde nebude hrát on ani jeho kolegové

Film Star Trek 4 se měl touto dobou již natáčet pod taktovkou SJ Clarkson. Následně ale projekt opustil klíčový herec Chris Hemsworth a muselo se začínat od začátku. Nyní byl najat Noah Hawley, který údajně pracuje na čtvrtém díle. Simon Pegg si ale myslí, že pracuje na něčem zcela jiném.

2 8
2.1.2020

Simon Pegg si zahrál ve všech třech nejnovějších filmech, na tom posledním se dokonce podílel i jako tvůrce, když J. J. Abrams náhle projekt opustil, aby mohl natočit Star Wars – Epizodu VII. Nyní byl Pegg dotázán, zda se již těší na čtvrtý díl, ale jeho odpověď byla poněkud zvláštní a takovou zřejmě nikdo nečekal.

Na začátek Simon pochválil práci Noaha Hawleyho, posléze ale na rovinu řekl, že jeho a ani nikoho z dalších herců nikdo nekontaktoval. Všichni měli přislíbenou práci na Star Treku 4, jenže to bylo ještě pod vedením SJ Clarkson. Nyní Paramount Pictures chystá další film, ale žádný herec nebyl osloven.


(Simon Pegg o další díl velice stojí. Foto: Paramount Pictures)

Což působí zvláštně. Přece se znovu nepíše scénář o postavách a nepočítá se nepřímo s herci, aby následně zase studio zjistilo, že herci se nechtějí projektu zúčastnit kvůli platovým podmínkám tak, jak to bylo v případě Chrise Hemswortha? Právě to potopilo celou připravovanou vizi SJ Clarkson, která připravila příběh točící se okolo jeho postavy. Ale nikdo ze studia už Hemswortha nedokázal přemluvit.

Snad studio ví, co dělá. Přece by neudělalo podruhé tu samou chybu. Podle Simona Pegga Noah Hawley připravuje nějaký Star Trek, ale je dost možné, že bude o zcela jiných postavách. Nebo nás čeká klidně restart. V tuto chvíli nemáme žádné jiné informace, není nutno ovšem propadat panice. Snad se studio brzo vyjádří a uvede vše na pravou míru.

Stojíte o Star Trek 4, nebo byste uvítali zcela nový začátek?

Zdroj: ComiBook.com

Diskuze /6

téčko171

Já myslím, že už dozrál čas na novou novou generaci :D

webmaster
2.1.2020 | 17:57:55
L. J.

Star Trek Do temnoty považuji za jeden z nejpovedenějších Star Trek filmů, byť se podle mě trochu zpronevěřil původnímu námětu. Star Trek nikdy nebyl moc o akci. Ale už jen kvůli charismatickému záporňákovi jsem to tvůrcům odpustil, Cumberbatche mám prostě rád v jakékoliv roli. Akce a triky samozřejmě taky na super úrovni, ale to už beru tak trochu jako samozřejmost. Do neznáma mě vůbec neoslovilo. To už podle mě byly lepší některé díly seriálu NextGen. Řekl bych, že právě v něm se objevilo několik super napadů, které by stály za rozvedení do větší šířky. Chápu, že dnes chtějí lidé v kinech popcornové blockbustery, nadupanou akci, spád, rychlost, ale Star Trek byl původně o prozkoumávání vesmíru, hledání nových forem života a navazování prvotní komunikace s ním. Ať se mydlí Avengers či Liga Spravedlnosti, Star Trek byl vždycky jinde. Třeba se tam někdy vrátí.

3.1.2020 | 19:43:12
Aeterno

Mňa tieto startreky s Kirkom vôbec nezaujímajú, skôr by som uvítal moje obľúbené postavy – Dat, Sedmá…ale ideálne by bolo konečne natočiť film po Voyageru kľudne s neznámimi hercami a nie sa vracať do zadu

#5 pidalin
4.1.2020 | 19:56:42
pidalin

Proboha hlavně ne restart restartu. :-D

10.1.2020 | 1:33:43
pidalin

#3 Aeterno: Přesně, klidně novou neznámou posádku, hlavně ať to zase neni restart. Ale oni podle mě nevěřej že něco takovýho by lidi přitáhlo do kin, jim jde o to přitáhnotu masy a ne trekkies, na nás každej kašle. Ale třeba by mohli udělat něco o USS Titan, myslim že Johnatan Frakes o roli kapitána Rikera stojí a když ne seriál tak by byl super aspoň film.

10.1.2020 | 1:35:02
theplanetoftheapes

Budoucností Trekkieismu je stejně Orville tak nevím o co se to vlastně snaží ?!

10.1.2020 | 6:54:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie