Star Trek: Discovery
70/100 - 140×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Sonequa Martin-Green promluvila o své roli

Sonequa Martin-Green promluvila o své roli

V seriálu Star Trek: Discovery ztvární herečka Sonequa Martin-Green hlavní postavu prvního důstojníka Michael Burnhamové. Trailer dal fanouškům spoustu nápověd, jakým směrem se seriál bude ubírat, ale taky spoustu otazníků. A Sonequa nám poodhalila pozadí své postavy.

8 0
22.6.2017

Jak naznačoval trailer, Michael Burnhamová má vulkánskou minulost. Nicméně z traileru není zcela jasné, zda z Vulkánu pochází či je člověk. Herečka prozradila, že její postava je lidská, ale že byla prvním člověkem, který v dětství dostal vulkánské vzdělání a v dospělosti studoval na Vulkánské vědecké akademii. První důstojník U.S.S. Discovery má také blízký vztah se Sarekem, Spockovým otcem, a na lodi slouží ve své funkci už sedm let.

(Foto: CBS)

Postava Michael Burnhamové řeší vnitřní konflikt, kým je a kým se zdá být, a seriál nás bude provázet na její cestě sebepoznání a uvědomění si toho, co to znamená být naživu, být člověkem a důstojníkem Hvězdné flotily, co to znamená být hrdinou.

(Foto: CBS)

Producenti měli s obsazením této role nějakou dobu potíže, jelikož Michael Burnhamová je postavou, která je zároveň emotivní, ale i logická. Většina herců ji ztvárňovala buď příliš nelidsky, až roboticky, nebo příliš plnou emocí. Sonequa Martin-Green ale dokázala vyjádřit obojí, být zároveň vulkánsky chladná a přesto dát najevo své lidské emoce, a tak může divákům nabídnout postavu, se kterou se budou moci ztotožnit, jak řekla Sonequa, protože každý v sobě máme nějaký vnitřní konflikt, se kterým se potýkáme.

Sonequa Martin-Green je známá především ze seriálů Once Upon a Time a The Walking Dead, ale zahrála si i ve filmech, např. Not Quite Right a Toe to Toe.

Diskuze /3

Lex Luthor

Seriál Star Trek Enterprise ukázal velvyslance Sovala, myslel jsem, že to je Spockův otec.

#2 spockedscully
22.6.2017 | 11:53:13
spockedscully

#1 Lex Luthor: V TOSce a navazujících filmech je Spockovým otcem Sarek.

#3 Lex Luthor
22.6.2017 | 12:18:06
Lex Luthor

#2 spockedscully: Ok nevíš jestli bude Discovery navazovat na Enterprise NX01 s Archerem

22.6.2017 | 18:11:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama