Star Trek: Discovery Sonequa Martin-Green promluvila o své roli

Sonequa Martin-Green promluvila o své roli

Sonequa Martin-Green promluvila o své roli

V seriálu Star Trek: Discovery ztvární herečka Sonequa Martin-Green hlavní postavu prvního důstojníka Michael Burnhamové. Trailer dal fanouškům spoustu nápověd, jakým směrem se seriál bude ubírat, ale taky spoustu otazníků. A Sonequa nám poodhalila pozadí své postavy.

8 0
22.6.2017

Jak naznačoval trailer, Michael Burnhamová má vulkánskou minulost. Nicméně z traileru není zcela jasné, zda z Vulkánu pochází či je člověk. Herečka prozradila, že její postava je lidská, ale že byla prvním člověkem, který v dětství dostal vulkánské vzdělání a v dospělosti studoval na Vulkánské vědecké akademii. První důstojník U.S.S. Discovery má také blízký vztah se Sarekem, Spockovým otcem, a na lodi slouží ve své funkci už sedm let.

(Foto: CBS)


Postava Michael Burnhamové řeší vnitřní konflikt, kým je a kým se zdá být, a seriál nás bude provázet na její cestě sebepoznání a uvědomění si toho, co to znamená být naživu, být člověkem a důstojníkem Hvězdné flotily, co to znamená být hrdinou.

(Foto: CBS)

Producenti měli s obsazením této role nějakou dobu potíže, jelikož Michael Burnhamová je postavou, která je zároveň emotivní, ale i logická. Většina herců ji ztvárňovala buď příliš nelidsky, až roboticky, nebo příliš plnou emocí. Sonequa Martin-Green ale dokázala vyjádřit obojí, být zároveň vulkánsky chladná a přesto dát najevo své lidské emoce, a tak může divákům nabídnout postavu, se kterou se budou moci ztotožnit, jak řekla Sonequa, protože každý v sobě máme nějaký vnitřní konflikt, se kterým se potýkáme.

Sonequa Martin-Green je známá především ze seriálů Once Upon a Time a The Walking Dead, ale zahrála si i ve filmech, např. Not Quite Right a Toe to Toe.

Diskuze /3

Lex Luthor

Seriál Star Trek Enterprise ukázal velvyslance Sovala, myslel jsem, že to je Spockův otec.

#2 spockedscully
22.6.2017 | 11:53:13
spockedscully

#1 Lex Luthor: V TOSce a navazujících filmech je Spockovým otcem Sarek.

#3 Lex Luthor
webmaster
22.6.2017 | 12:18:06
Lex Luthor

#2 spockedscully: Ok nevíš jestli bude Discovery navazovat na Enterprise NX01 s Archerem

22.6.2017 | 18:11:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie