Star Trek: Discovery Studio to opět chce rozjet ve velkém, v přípravě jsou rovnou dva Star Trek filmy

Studio to opět chce rozjet ve velkém, v přípravě jsou rovnou dva Star Trek filmy

Studio to opět chce rozjet ve velkém, v přípravě jsou rovnou dva Star Trek filmy

J. J. Abrams nastartoval novou vlnu Star Trek filmů, ale po třetím díle se celá série dostala na mrtvý bod. Nikdo moc nevěděl jak pokračovat, navíc tržby byly stále slabší a slabší. Studio to ovšem se značkou nevzdává a těší se na svůj comeback. Měli bychom se dočkat rovnou dvou filmů.

16 3
24.12.2019

Se Star Trek filmy to poslední dobou vůbec nevypadalo dobře. Nejdříve svitla naděje, že se dočkáme čtvrtého a pátého dílu, ten první bude o cestování časem, ten druhý si vezme na starost Quentin Tarantino. Natáčet se mělo již nyní, jenže se nic neděje. Studio se zaseklo při samotné domluvě s herci, a tak se projekt dostal na mrtvý bod.

Režisérka čtvrtého dílu SJ Clarkson projekt opustila. Pár měsíců bylo ticho a najednou máme na palubě režiséra Noaha Hawleyho, který by se měl postarat o čtvrtý díl. A zřejmě začíná od nuly. Není vyloučeno, že některé nápady SJ Clarkson budou použity, ale značná část příběhu bude úplně jiná. Celá dějová linka George Kirka, kterého měl opět ztvárnit Chris Hemsworth, je zřejmě pryč.


(Splní si Tarantino svůj sen? Foto: Paramount Pictures)

Teď ovšem ViacomCBS, mateřská společnost Paramount Pictures, která doteď měla na starosti výrobu Star Trek filmů, dokonce vydala prohlášení, ve kterém tvrdí, že se chystají rovnou dva Star Trek filmy. O druhém projektu ovšem nevíme vůbec nic. Důležité ovšem je, že se uvnitř studia něco děje a že se stále počítá se Star Trek filmy (i když tržby nebyly nikterak oslnivé).

Zatím se stále neví, jak moc je mrtvý pátý film Quentina Tarantina. Pakliže ale studio už našlo cestu, jak se vrhnout na čtyřku, snad mělo stejné štěstí i s pětkou. Quentin Tarantino by přinesl do série život a možná i nové fanoušky. Bohužel stále nemáme potvrzení, že se chystá zrovna jeho film. O dalším postupu vás budeme co nejdříve informovat.

Jste rádi, že jsou Star Trek filmy znovu na pořadu dne?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

TOMASH

Posledny ST bol bezducha strielacka, tarantino by spravil bezduchu strielacku na druhu.

#2 svina
24.12.2019 | 16:15:43
svina

#1 TOMASH: Tarantina moc nemusím, ale na druhou stranu komu jinému by dovolili eRko.

24.12.2019 | 16:33:35
Martrix

Noah Hawley podle mě není nejlepší volba. První řada Legion byla skvělá, ale ST a bizarní humor nejdou moc dohromady. To už raději Tarantulíno…má cit pro „klasiku“…nejspíš by udělal nějakou retro řežbu

25.12.2019 | 19:43:39
Laisobel

Ja mam tu novou serii rada, jen je potreba ji vnimat trosku s odstupem… Na Tarantina se tesim, snad to klapne. A Hemsworth mi chybet nebude. Takže snad se toho ujmou a dobre zpracuji oba planovane filmy.

redaktor
26.12.2019 | 11:40:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie