Star Trek: Discovery Třetí řada seriálu Discovery by měla dorazit někdy během první poloviny roku 2020

Třetí řada seriálu Discovery by měla dorazit někdy během první poloviny roku 2020

Třetí řada seriálu Discovery by měla dorazit někdy během první poloviny roku 2020

Seriál Star Trek: Discovery se vrátí na televizní obrazovky v průběhu roku 2020. Tentokrát se již nebude muset ohlížet na propracovanou minulost Star Trek světa, protože naše loď vyrazila do budoucnosti, takže tvůrci mají volné pole působnosti. Mohou si tak dělat, co chtějí.

14 0
29.12.2019

Přesné datum premiéry třetí řady seriálu Star Trek: Discovery bohužel nevíme, nyní se ale vyjádřila jeho hlavní hvězda Sonequa Martin-Green, která fanouškům vzkázala, že se nové sezóny rozhodně dočkají v roce 2020. A spíše v první polovině roku než v té druhé. Můžeme tak doufat, že bychom se nové řady mohli dočkat během jara.

(Seriál představí i nové postavy. Foto: CBS All Access)


Ta minulá měla premiéru v lednu, seriál je ale stále nákladnější a nákladnější a také postprodukce je čím dál náročnější. Navíc tento tvůrčí tým už nevyvíjí pouze jeden seriál, ale rovnou dva (nesmíme zapomínat na Star Trek: Picard a seriál o Sekci 31), takže je jasné, že se celá doba výroby značně prodlužuje.

Sonequa Martin-Green dále prozradila, že je velice ráda, že seriál má vývoj a v čase je stále lepší. To je samozřejmě velice odvážné tvrzení, od třetí řady se toho čeká hodně. Druhá série si odnesla poměrně chladné recenze. Zatímco první polovina řady pěkně šlapala, ta druhá byla o poznání horší. Nyní mají tvůrci před sebou neprobádané pole, snad tedy novou sezónu ukočírují.

Jak se na třetí řadu těšíte vy? A jak se zpětně ohlížíte za tou druhou?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /5

Negan_Grimes

Hm, Discovery bude pôsobiť v tak ďalekej budúcnosti ako starý krám. I keď niekde som čítal, že Federácia existovať nebude. No, každopádne som zvedavý na tretiu sériu.

29.12.2019 | 19:51:45
lightbrand2

Enterprise a Kapitán Pike bylo to nejlepší, co jsem zatím viděl, i přes tu zajímavou, ale dobrou závěrečnou bitvu… na 3. sérii se nějak netěším, protože je to budoucnost a no nebude to ta budoucnost, kterou si fanoušci představují…

29.12.2019 | 20:23:10
captain

Spěchat netřeba! Hlavně, že teď máme The Expanse a v lednu Picarda! A propo, Mandalorian a The Witcher také nejsou špatní…

29.12.2019 | 22:30:49
Chipik

Negan_Grimes : Federace existuje ale flotila už asi ne. Byl tu na to článek

31.12.2019 | 10:04:03
Lan

Prvni serie me bavila, ale druha byla vazne hodne spatna. Predpokladam, ze Picard nasadi latku hodne vysoko a tak to bude mit Discovery u divaku jeste tezsi…

18.1.2020 | 21:03:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie