Star Trek: Discovery Tvůrci chystají nový Star Trek film a v hledáčku je jiný režisér než Quentin Tarantino

Tvůrci chystají nový Star Trek film a v hledáčku je jiný režisér než Quentin Tarantino

Tvůrci chystají nový Star Trek film a v hledáčku je jiný režisér než Quentin Tarantino

Už dlouho jsme se nedočkali žádného Star Trek filmu, ale minulý rok tu byla naděje, že v přípravě jsou rovnou dva. Následně ale po dokončení scénáře opustili projekt kvůli výši honoráře dva klíčoví herci, kolem kterých byl příběh postaven. Nyní se začíná od nuly a s novým režisérem.

14 1
22.11.2019

S novými filmy ze světa Star Treku to v jednu chvíli vypadalo dobře, protože se chystal Star Trek 4 pod taktovkou SJ Clarkson a také Star Trek 5 od Quentina Tarantina. Ten první se dokonce měl začít natáčet již na začátku roku 2020, ale nakonec z projektu vycouvali Chris Pine a Chris Hemsworth, protože se jim nezdálo finanční ohodnocení, které jim studio nabídlo.

Projekt s hotovým scénářem se tak dostal na mrtvý bod. A spekulovalo se, co dál. Dokonce se uvažovalo nad tím, že se čtvrtý Star Trek jednoduše škrtne a začne se točit další díl připravovaný samotným Tarantinem. Oficiálně ale nikdy nic potvrzeno nebylo. Nyní tu konečně máme první informace. Údajně studio Paramount Pictures jedná s režisérem Noahem Hawleym (Legion, Fargo), který by se měl postarat o již zmíněný čtvrtý Star Trek.


(Snad se filmu někdy dočkáme. Foto: Paramount Pictures)

A možná by se mohlo začínat od začátku a původní scénář ke čtyřce by mohl být úplně smeten ze stolu. Co to znamená? Že bychom se nedočkali žádného Chrise Hemswortha a zbyly by tak logicky peníze pro našeho Chrise Pina. Údajně se počítá s celým původním obsazením. Projekt se tak trošku hýbe kupředu, ale mnozí fanoušci jsou zklamaní, protože nyní nikdo neví, jak to bude s filmem od Quentina Tarantina.

Ten má za sebou snímek Once Upon a Time in Hollywood a pečlivě si vybírá, který bude jeho další (a možná poslední) film. Star Trek ho vždy lákal, navíc už dříve bylo potvrzeno, že by Tarantino měl pracovat s původním obsazením a měl by mít k dispozici hvězdy typu Chris Pine a Zachary Quinto. Nyní těžko říci, jak to celé bude. O dalších novinkách vás budeme informovat.

Je dobře, že se projekt konečně hnul o něco kupředu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Balerion

To je snad jasny ze je to dobre, radeji bez Hemswortha nez zadny ST film. A s tim Tarantinem mam trochu obavy, nejak mi to nejde dohromady zvlaste to R-ko, kt se zrovna ke ST vubec nehodi.

22.11.2019 | 20:19:52
captain

Bude nebude… Ono je to vlastně fuk. Abrams Kelvin line je stejně blbost a vznikla je proto, že práva na filmy a na seriály připadly rozdílným vlastníkům… Ale Trek Tarantino, to by mohl být nářez!

22.11.2019 | 21:07:00
Lex Luthor

No jo doufej v nejlepší čekej nejhorší. Chtěl bych vidět film, který by se odehrával v zrcadlovém vesmíru a sledovali bychom Teranskou říši, ale jak se na to tak dívám bude zázrak, když dostaneme vůbec nějaký film. Alespoň tu jsou seriály jejichž dějové linky se konečně přesunou do budoucnosti.

22.11.2019 | 22:48:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie