Star Trek: Discovery Tvůrci potvrzují, že Federace existuje i ve 32. století, kam se posádka Discovery vydala

Tvůrci potvrzují, že Federace existuje i ve 32. století, kam se posádka Discovery vydala

Tvůrci potvrzují, že Federace existuje i ve 32. století, kam se posádka Discovery vydala

Třetí řada bude od těch předchozích diametrálně odlišná. Vůbec poprvé se vydáme do daleké budoucnosti, kterou zatím ještě žádný jiný Star Trek seriál ani film neprozkoumal. Tvůrci tak mají volné pole působnosti a nyní odhalili další zajímavou věc, která je spojena se třetí řadou.

11 0
23.10.2019

Třetí řada seriálu Star Trek: Discovery se blíží, zatím jsme mohli vidět pár prvních fotek a unikly i drobné střípky z natáčení. Také byl uveřejněn první trailer. Možná si říkáte, proč se neobjevil i na našem webu, ale bohužel nebyl oficiálně uveřejněn na YouTube, takže jsme ho k vám neměli jak dostat. Snad se to ale v budoucnu změní.

Zatím si tak budete muset vystačit pouze s psaným projevem. Tvůrci seriálu nyní potvrdili, že Federace stále existuje i ve 32. století. Jedná se o pro nás naprosto neprozkoumanou dobu, takže veškeré novinky od tvůrců jsou hrozně zajímavé. Zajímavé je také to, že byla potvrzena existence Federace, ale nikoliv Hvězdné flotily. Ta už asi v této době neexistuje.


(Jak se změní uvažování všech postav? Foto: CBS All Access)

Začátek série má být především o odhalování budoucího světa. Ještě než se do toho ale pustíme, posádka bude muset vyřešit své vlastní problémy. Ne každý se tak úplně lehce smíří s tím, že se již do své doby a ke svým milovaným nevrátí. I když se samozřejmě všichni na misi přihlásili dobrovolně, tak v tu chvíli si pod nátlakem všech událostí neuvědomili, co přesně dělají.

Samotná posádka lodi bude patřičně rozdělena, nikdo nebude vědět, co má dělat a koho poslouchat. To ostatně potvrdil i herec Doug Jones, který naznačil, že hned na začátku série se budou muset všichni dohodnout, kdo bude novým kapitánem a jakou bude zastávat funkci. Je totiž úplně něco jiného, když jste kapitánem lodi bez jakékoliv podpory Hvězdné flotily, která v nové době neexistuje.

Jak moc se zatím těšíte na třetí řadu seriálu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /7

Negan_Grimes

No jo, budú sa cítiť tak, ako by sa asi cítili Vikingovia, keby sa ocitli v roku 2019 :)

#7 iNstinkt-
23.10.2019 | 18:25:06
Raiden123

Neviem,neskacem od radosti,ale dobre,ked to vyjde a bude cas to sledovat tak si to pozriem,len ten casovy odstup medzi vydanim jednotlivych serii je trochu dost na nic.

Tak obcas trailer ma obcas nahneva,ked sa povie,ze serial/film vyjde trebarz o rok,asi chabo mozem ocakavat,ze ked vyjde trailer tak snad do 2 tyzdnov uvidim i ten skutocny serial/film/po­kracovanie. :-/

23.10.2019 | 18:33:25
Lex Luthor

Na kapitány tipuji Michael a Suru budu mile překvapen, když to bude někdo jiný. Já doufám, že se hvězdné flotily dočkáme ta prostě k federaci patří.

23.10.2019 | 20:05:58
surky3

Nechápu co tam s tím koňmi taženým vozem (Discovery) budou chtít dělat. Předpokládám, že došlo k nějaké fakt brutální události kdy z federace zůstal už jenom zlomek a zbytek byl zničen. Jinak si neumím představit jak by vůbec něco chtěli ovlivnit, když v té době byla dokonce už i technologie na cestování časem (viz star trek enterprise). Jsem zvědavej jak to tvůrcí zvládnou, každopádně většinou když se začne do děje tahat cestování časem tak to zrovna moc dobře nedopadne.

24.10.2019 | 0:53:27
sFík

Tak jestli jsem ten trailer pochopil dobře tak federace bude undergroundové hnutí, možná sen, možná postapo galaxie? Možná něco jako v seriálu Andromeda, která se dostala do budoucnosti do období chaosu z období míru a prosperity a nějakých hodnot…

24.10.2019 | 12:01:28
24.10.2019 | 19:18:51
iNstinkt-

#1 Negan_Grimes: a nebo to může být obráceně a je to jako kdyby si se ty v autě objevil v době vikingů. Něco jako postapocalyptickej vesmír :D

24.10.2019 | 23:43:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie