Star Trek: Discovery V budoucnu bychom se mohli dočkat propojení filmů a seriálů ze světa Star Treku, co tomu aktuálně brání?

V budoucnu bychom se mohli dočkat propojení filmů a seriálů ze světa Star Treku, co tomu aktuálně brání?

V budoucnu bychom se mohli dočkat propojení filmů a seriálů ze světa Star Treku, co tomu aktuálně brání?

Na obzoru je další masivní sloučení dvou společností, ze kterého by mohli mít radost především fanoušci. Doteď jsme se museli spokojit s filmy oddělenými od seriálů. Do pár let by se ale celá situace mohla změnit. Co se tedy přesně chystá a co by to pro nás mohlo znamenat?

14 1
15.8.2019

Doposud jsme se museli spokojit s tím, že tu máme Star Trek filmy, které vyrábí Paramount Pictures a seriály pod taktovkou CBS. V následujících měsících či letech by se ale mohlo vše změnit. Údajně se totiž plánuje, že se sloučí společnosti Viacom a CBS. Viacom je mateřskou společností Paramount Pictures. Pokud by k tomu došlo, filmová a televizní práva by měla de facto jedna společnost.

To by samozřejmě pro svět Star Treku bylo jedině dobře. CBS má velké plány s televizní divizí a od roku 2017 můžeme na televizních obrazovkách pravidelně vídat Star Trek: Discovery. Tím to ovšem nekončí, v plánu jsou ještě seriály Star Trek: Short Treks, Star Trek: Picard, Star Trek: Lower Decks, animovaný seriál ze světa Star Treku a ještě Star Trek: Section 31.


(Řeknou (či řekli) naši hrdinové z posledních filmů sérii sbohem? Foto: Paramount Pictures)

Seriálů by tedy mělo být požehnaně. Filmy se ovšem trochu zasekly, protože u posledních tří nebyly výsledky v kinech přesvědčivé. I to by se snad mělo změnit. A ať už dopadne další filmový Star Trek snad pod vedením Quentina Tarantina jakkoliv, je tu šance, že se dočkáme dalšího restartu a budeme na plátnech kin vídat filmy propojené s již existujícími seriály.

Rozhodně se jedná o dobrou zprávu. Není nic lepšího, než když filmová a seriálová práva vlastní jedna společnost. Samozřejmě ono sloučení nemusí být (a zřejmě nebude) tak jednoduché a ještě si nějaký pátek počkáme, než dojde k propojení Star Trek filmů s našimi seriály. Důležité ovšem je, že tady existuje světlo na konci tunelu, a následující roky mohou být pro celou frančízu velice příznivé.

Chtěli byste, aby byly současné seriály propojené s filmy?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Venous4

Nova trilogie filmu STARTREK byla superni a oen song z filmu pri pohledu na Enterprits jsem ocekaval i ve finale druhe rady Discovery skoda no

15.8.2019 | 20:03:28
Jaroslaw

tak minimálně jeden z těch tří na fotce už své poslední sbohem řekl…

15.8.2019 | 20:33:34
captain

No už aby to bylo a nesmysl ala Abrams Kelvin line bude konečně pryč!

16.8.2019 | 7:52:22
Telemachus Rhade

Donutili jste mě reagovat. Co takhle si ověřit fakta? „Údajně se totiž plánuje, že se sloučí společnosti Viacom a CBS.“ Neplánuje, už je hotovo. Nová společnost se jmenuje ViacomCBS. Stačí 3 sekundy googlit. Ach jo…

16.8.2019 | 22:47:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie