Star Trek: Discovery Víme, jaké postavy definitivně opustí seriál po druhé sezóně

Víme, jaké postavy definitivně opustí seriál po druhé sezóně

Víme, jaké postavy definitivně opustí seriál po druhé sezóně

Ještě jsme ani neviděli posledních pár dílů z druhé série a již nyní víme, s jakými postavami nemůžeme počítat pro další sezónu. Bohužel se jedná o celkem oblíbené postavy, takže jejich absence bude poměrně znát. Co říkáte na tuto smutnou novinku?

5 3
31.3.2019

Server Deadline nyní potvrdil zprávu, že v příští sezóně se již nebude v seriálu objevovat Christopher Pike v podání Ansona Mounta a The One v podání Rebeccy Romijn. Jejich dějové linky mají skončit ve druhé sezóně, protože jejich část příběhu bude zkrátka odvyprávěna. Obě postavy můžeme znát z původního seriálu a zřejmě tvůrci již nechtějí narušovat kontinuitu celého universa, která již i nyní stojí na jedné noze.

Tato zpráva se dala čekat a údajně byl takový plán již od začátku sezóny. Tvůrci nikdy nechtěli mít Pika v seriálu na více sezón. Jednalo se o jednostrannou výpomoc, kdy vypomohl Discovery a posléze se vrátí zpět na Enterprise. V případě The One nepůjde o kdovíjakou ztrátu, postava se v seriálu takřka neobjevuje a spíše je pouze pěkným pomrknutím po ostatních fanoušcích, kteří sledovali původní seriál.


(Bude vám Pike chybět? Foto: CBS All Access)

Christopher Pike ale dokázal skvěle nahradit chybějícího Gabriela Lorcu, ostatně stačí se podívat do diskuzí nebo na žebříček nejoblíbenějších postav u nás na Edně. Jeho ztráta bude v další sezóně rozhodně bolet, snad se tvůrcům podaří představit nějaký jiný charakter, který bude taktéž zajímavý.

Je zvláštní, že se Deadline nezmiňuje o Spockovi. Na konci druhé sezóny se Pike s The One nejspíše vrátí na Enterprise, ale jak to bude se Spockem? Zdrží se ještě na chvilku s posádkou Discovery, nebo zkrátka Deadline nemá o Spockovi a jeho případné (ne)účasti informace? Ethan Peck se v roli osvědčil, přijít o tohoto herce a seriálového Spocka by byla taktéž ztráta, nicméně zřejmě všichni očekávali, že se rovněž bude jednat o jednorázovou­ pomoc.

Budou vám tyto postavy chybět?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /21

ori

Tak Pike bol jasný, tak isto myslím že aj Spock a Georgeou, keďže ona bude mať vlastný seriál.

31.3.2019 | 17:39:51
AVE_Jirka

Tak tím, že od začátku bylo jasné, že jde o postavy jen pro druhou sezónu, tak to není nijak překvapivé ;-).

31.3.2019 | 17:56:01
Eodeon

Jak přesně přítomnost Pikea a Number One (WTF je The One?) narušuje kontinuitu? o_O

BTW původní zdroj neříká, že postavy nadobro odcházejí. Říká jen tolik, že herci podepsali smlouvu na jeden rok, což může znamenat, že se s nimi na konci druhé sezóny rozloučíme. A i když je pravděpodobné, že stejně jako Lorca jsou to jen sezónní postavy, smlouvy se dají prodloužit. Vlastně je to docela běžné.

#4 -Skinner-
31.3.2019 | 18:49:15
-Skinner-

#3 Eodeon: Pretože sa Pike musí vrátiť na Enterprise.

Pikea je škoda je to najlepšia postava v celom seriáli.

#8 Eodeon
31.3.2019 | 18:58:52
Wolfinator1

Škoda no Pike je největší sympaťák a klaďas , toho nejde nemít rád. Navíc ANSON MOUNT si to skvěle dává.

31.3.2019 | 19:08:16
captain

Samozřejmě je to logický krok, i když Number One jsme si moc neužili, a Pike bude velmi chybět, jako chyběl Gabe Lorca, kde jsme čekali na jeho kladný protějšek… Absence Pika bude bolet, je to typický Trek captain, klasa, kladný hrdina a sympaťák!

31.3.2019 | 19:25:58
Lex Luthor

Pike mi rozhodně bude chybět vůdčí postava a bílý muž v seriálu. Co si budeme nalhávat do popředí se dostávají černoši a ženy. Když už je v hlavních postavách bílý muž, který se řadí mezi vůdce je to vzácnost.

31.3.2019 | 19:26:07
Eodeon

#4 -Skinner-: To sice časem musí, ale na to má teoreticky spoustu let. Netřeba ho vyhánět předčasně. Ale zas je škoda odstavit Enterprise na příliš dlouhou dobu. Kdoví, třeba se dočkáme nějaké spolupráce Discovery s Enterprise i ve třetí sezóně, podobně jako Enterprise často potkává loď Oddílu 31 v této sezóně, a tím pádem se dočkáme i Pikeova camea. S Lorcou to možné bylo, když dopadl, jak dopadl (vlastně ani nedopadl), ale s Pikem by tu ta možnost být měla.

#9 -Skinner-
31.3.2019 | 20:45:15
-Skinner-

#8 Eodeon: Pike strávil ako kapitán Enterprise dlhý čas. A ako kapitán Discovery je len dočasne pokým nevyriešia záhadu Red Angel. Potom sa vráti na Enterprise kedže nemá prečo zostať. Tvorcovia už teraz dosť narušujú kontinuitu s Pikeom a dlhší čas by mohol fanúšikom vadiť.

#19 Eodeon
31.3.2019 | 22:52:57
theplanetoftheapes

No už teď se děsím kdo bude příštím kapitánem Discovery. Jestlipak si nevzali inspiraci z našeho parlamentu ? a střídají ty kapitány jak naše vláda ministry :D

1.4.2019 | 6:57:08
Lan

Tak jasne, ty nejlepsi dame pryc a boring mastery jako Tilly, Michael, doktora a toho jeho pritele tam nechame :D

#12 AVE_Jirka
1.4.2019 | 11:36:20
AVE_Jirka

#11 Lan: Tak na to nekoukej :-D. Ono pokud nechápeš, že Pike tam je jen na sezónní skok a seriál nemá být o něm, tak je to pak těžké :-D. Já jsem docela rád, že kromě Voyageru, Defiantu a Enterprise máme i jinou loď s jinou posádkou, která je vidět v seriálu jako ta hlavní. Je dost úsměvné, že si někteří myslí, že každý kapitán a každý důstojník musí být sama dokonalost…

1.4.2019 | 15:02:20
mathush

Do třetí sezony by mohli strčít kapitána Aprila :-)

1.4.2019 | 16:37:56
pidalin

Proč sakra rovnou neudělali prequel o Pikovi když už musej rozkopovávat TOSku? Teď mam zase deprese z toho že bude zase hlavní postava Míša a bude to peklo.

#15 AVE_Jirka
1.4.2019 | 19:13:35
AVE_Jirka

#14 pidalin: Ona je hlavní postavou od začátku. To, že někomu nesedla o tom žádná, ale Pike je „přicmrndávač“ pro jednu sezónu, jako byl Lorca v té první. Já osobně Pika v podání Ansona fakt úplně žeru, protože ho hraje skvěle a má osobní kouzlo ;-)

1.4.2019 | 21:26:56
Martrix

V nejlepším přestat, to beru. Kapitánem by mohla být Philipa. Ale trochu se obávám, že to za zásluhy dostane Michael, což by byla cesta do pekel, ale tím směrem pomrkávají tvůrci od začátku

#18 perteus #19 Eodeon
1.4.2019 | 22:14:46
NewPerson

Zrušte tu kravku Tilly. Největší ubohost ta postava.

2.4.2019 | 9:41:24
perteus

#16 Martrix: Nebude, protože nad ní je někdo jiný. A ten někdo se evolučně vyvinul, tak mu mohou dát i kampitánskou pásku. Přeci jenom byl dočasným kapitánem, než se objevil Pike. Michael mám rád a jako postava mi v seriálu sedí a fandím jí. Ale určitě si kapitásnký frčky ještě nezaslouží, ještě ne.

2.4.2019 | 15:25:30
Eodeon

#9 -Skinner-: Pořád se tu opakuje, že Pikeova přítomnost na Discovery narušuje kontinuitu, ale pořád nebylo řečeno jak. Kde bylo psáno nebo řečeno, že Pike nikdy své působení na Enterprise nepřerušil?

#16 Martrix: Michael určitě ne. Ta není zralá na kapitánství ani omylem. Spíš bych to stejně jako perteus nade mnou tipoval na Sarua, když už by to měl být někdo známý.

6.4.2019 | 1:01:32
evaval

Jen ne Sarua :-( nikdo ze stávající posádky na kapitánské křeslo nemá a neutáhne celý seriál aby z toho nebyla fraška. Pokud nezůstane Pike, bylo by lepší sehnat někoho jiného stejně charismatického jako je Pike nebo byl Lorca.

7.4.2019 | 12:36:15
Kasom

V příští sezoně bude Kirk, už je to jistý.

8.4.2019 | 22:00:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie