Star Trek: Discovery Zapište si datum do kalendářů: V létě 2023 se dočkáme nového Star Trek filmu

Zapište si datum do kalendářů: V létě 2023 se dočkáme nového Star Trek filmu

Zapište si datum do kalendářů: V létě 2023 se dočkáme nového Star Trek filmu

Kolem Star Trek filmů jsme toho za poslední roky hodně slyšeli, ale plány se měnily stejně rychle jako počasí. Aniž by studio Paramount vydalo něco bližšího, víme, kdy se dočkáme premiéry. Aspoň je dobrou zprávou, že studio ještě nad filmy ze světa Star Treku nezlomilo hůl.

18 0
11.4.2021

9. června 2023 bude mít premiéru nový Star Trek film. Co dalšího o snímku víme? Absolutně nic. Studio Paramount pouze ohlásilo premiéru, nedozvěděli jsme se o projektu nic bližšího. Ani název. Víme, že nějaký scénář k novému Star Trek filmu připravuje Kalinda Vazquez a celý film bude produkovat společnost J. J. Abramse.

Nicméně podle zdrojů přímo ze studia to vypadá, že Vaszquez stále píše scénář k novému filmu a právě ten její nemá stanovené datum premiéry, které nyní studio ohlásilo. Paramount tak ohlásil datum premiéry úplně jiného projektu, o kterém zatím nic nevíme. I tak ale film bude opět produkovat společnost J. J. Abramse Bad Robot.


(Nový Star Trek film se pomalu, ale jistě blíží. Foto: Paramount)

Zatímco se šušká, že projekt Kalindy Vasquez bude mít nějaké napojení na právě vysílané TV seriály, u tohoto nespecifikovaného filmu by to mohlo být přímo naopak. Spekuluje se, že půjde buď o zcela nový restart série, nebo se tvůrci pokusí navázat na poměrně již mrtvou trilogii, se kterou přišel Abrams v roce 2009. Je tu ovšem (velice) malinká šance, že se opět vrátíme do Kelvinovské časové linie a uvidíme posádku Enterprise z filmů J. J. Abramse. Velké naděje tomu nedáváme.

Kdyby k tomu ale nakonec došlo, podle slov Zachary Quinta by se údajně chtěli vrátit všichni původní herci, kteří na trilogii pracovali. Zachary Quinto by rád prozradil víc, ale zřejmě on sám toho moc neví. Narovinu přiznal, že neví, co se děje okolo Star Treku. Na palubě jsou jiní lidé, kteří udávají směr budoucích projektů, a tyto tvůrce bohužel Quinto moc nezná. Uvidíme, co se z toho nakonec vyklube.

Jakého projektu se podle vás dočkáme?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /5

Karlosz

tak doufám, že to nebude buzerantská etuda, ale normální hetero ST.

11.4.2021 | 19:15:44
caliel

Nerikal par let zpatky Zachary že spoluprace s Abramsem byla hodne „slozita“ a muselo se delat skoro vic pretacek nez puvodniho filmu a ze herci by uz do toho znova nesli :D Kazdopadne drzim palce …

11.4.2021 | 19:46:34
Hudson

Doufám, že posádka bude s větší části složena s LGBTQIAPK osob. Jinak to už přeci v dnešní době není Star Trek. A teď vážně! Opravdu OPRAVDU doufám, že se budou snažit udělat dobrou více-méně klasickou startrekovskou scifárnu a né nějakou podělanou agitku!!!

#4 Hudson
12.4.2021 | 19:35:19
Hudson

#3 Hudson: Pardon, „z větší části“.

12.4.2021 | 19:36:11
Petr D

Pane Hudsone, obávám se, že doufat nestačí. Po třetí řadě Discovery jsem si zcela jist, že Velitelství Hvězdné flotily bylo ovládnuto nějakou nepřátelskou formou života.

13.4.2021 | 6:48:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie