Star Trek: Discovery Airiam

Airiam

Airiam

Důstojník Discovery, který má na starosti komunikaci na můstku lodi.

Sezóny 2
2017 - 2019

Airiam je jednou z vedlejších postav seriálu Discovery jako je například Keyla Detmer, která se v seriálu objevuje pravidelně od první řady. Ariam je důstojníkem na lodi USS Discovery od roku 2256, většinu času má na starosti komunikaci mezi můstkem lodi a spórovým pohonem, takže často komunikuje s Paulem Stametsem či Sylviou Tilly, kteří se ve strojovně nejvíce zdržují.

Airiam je taktéž jedním z nejvýše postaveným důstojníkem na můstku, její postavení zvláště vyniklo, když na lodi nebyl právě kapitán Gabriel Lorca, který Discovery dostal do alternativního vesmíru, kde chtěl proti císařovně Philippě Georgiou zosnovat vlastní pomstu. Když navíc Discovery opustí i SaruMichael Burnham, řízení lodi je prakticky pouze na Airiam.


Když skončí válka s Klingony, Saru již není kapitánem a je nahrazen kapitánem USS Enterprise Christopherem Pikem, Airiam na lodi zůstává a stále spravuje komunikaci mezi můstkem a spórovým pohonem. Společně s celou posádkou se pokouší rozluštit sedm náhodných signálů v galaxii a zjevení Rudého anděla, taktéž je jejich úkolem najít Spocka, který se ztratil neznámo kam a je hledaným uprchlíkem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
theplanetoftheapes

Kalkulačka s OS od Androidu, ale já ji chápu. Mám ty samé problémy, musím přetahovat data tam a sem abych uvolnil interní paměť, tak proč jí v rozkroku nedodělali slot na SD kartu?

31.5.2019 | 7:16:48
qwiff

Zbytečná postava.

30.5.2019 | 23:26:49
Kothy

Zvlastni postava…

30.5.2019 | 16:41:12
Lisak75

škoda nevyužitého potenciálu

1.5.2019 | 9:26:56
pavel.hangman

Víc prostoru, víc prostoru, víc prostoru!

18.4.2019 | 18:14:33
captain

Postava která si svou důležitost vybere,, ale neužije. Hmm… škoda. Potenciál tam byl. Otázka zase spíš té hight tech. sotva v polovině 23. stol., když má být Disco před TOSkou.

31.3.2019 | 20:13:57
massx

Až nato, že ona nemá být android, ale alien/cyborg. No jo, stejná herečka hraje prostitutku v The Expanse. Tam je naštěstí bez masky :)

1.3.2019 | 21:04:49
Hudson

Date je Date :D Trochu vic prostoru… A hraje ji celkem kocka. Skoda, ze ma masku :(

28.2.2019 | 21:44:52

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie