Star Trek: Discovery L'Rell

L'Rell

L'Rell

Přeběhlice, které nezáleží na výsledku války, chce pouze přežít.

Sezóny 2
2017 - 2019

L'Rell pochází ze dvou rodů. Její otec je z rodu T'Kuvma, matka zase z Mo'Kai. L'Rell měla tedy již od začátku těžké dětství, protože se v ní mísily dva rody a věděla, že příslušnost bude muset slíbit pouze jednomu rodu. Když si musela L'Rell vybrat, stála za rodem T'Kuvma, protože jejich ideologie jí byla bližší. L'Rell ovšem nevadí i pomáhat odpadlíkům z jiných rodů.

Brzo tedy do svého hledáčku dostane Voqa, odcizeného Klingona, který se snaží najít své místo ve vesmíru. L'Rell dokonce najde způsob, jak ho dostat ke svému rodu, ale předem ho varuje, že bude muset obětovat doslova všechno. Následně se s L'Rell setkáváme, když se stará o vězně, které Klingoni chytili. Předem jednoho si velice oblíbí – Ashe Tylera, který byl vězněm na klingonské lodi několik měsíců.


Když Klingon Kol unese vice-admirálku Katrinu Cornwellovou, L'Rell se dobrovolně přihlásí, že z Cornwellové dostane patřičné informace. Ve skutečnosti chce ale zběhnout k Federaci. Zjišťujeme, že L'Rell je schopná říci komukoliv cokoliv, hlavně když z toho ona bude mít zisk a zachrání si krk. A je jedno, která strana zvítězí. Zatím se zdá, že její jedinou slabinou je Ash Tyler, do kterého se skrytě zamilovala

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nič moc.

redaktor
10.1.2021 | 22:09:46
pavel.hangman

Šlo by to i lépe.

23.10.2020 | 21:45:19
theplanetoftheapes

Šem Klingošška ve štředním věku a mam pšíítele napůl klingošškka a napůl človíšška. Všššechny Váš klingoššky hoššškyyy povedu do šiššlavé klingošššské zářšné velkolepohuboššštii a budeme kráášššníí klingoššššci hodnouššcci s pozemššťánšci v téj jejíchš federášci.

29.7.2019 | 11:44:04
ada1987

zboznujem ju. A tiez Asha. jednoznačne najoblubenejsia postava.

17.7.2019 | 22:29:24
captain

Mě se moc nelíbí. Navíc jsem neslyšel, že by Klingoni kdy měli kancléřku. I Lursa a Be´Torr z rodu Durasova nemohly být kancléřkami, jen tam chtěly dosadit mladšího bratra, kterého by pak ovládaly. Tenkrát naštěstí po zásahu kapitána Picarda zvítězil G´auron (jinak by fakticky Klingonům totiž vládli Romulané). Takže hodně slabých 60%. Ps. Pokud někdo pomýšlí na šestý film, Neobjevenou zemi, tak to byla výjimka, dcera zavražděného kancléře předsedala Radě, aby vyjednal mír s Federací, protože válku si Klingoni, když přišli o Praxis, prostě nemohli dovolit, pokud nechtěli spáchat sebevraždu!

31.3.2019 | 20:09:05
massx

Po desátý epizodě už víme, co má za lubem. Jen jí to trochu nevyšlo.

10.1.2018 | 8:44:59
Kothy

Uvidime, co ma za lubem…

22.11.2017 | 18:30:26
tom99

Na začátku seriálu jsem jí skoro nevnímal, nyní je zajímavá :-)

webmaster, grafik
18.11.2017 | 15:53:11

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie