Star Trek: Discovery Leland

Leland

Leland

Nebezpečný zabiják z Oddílu 31, který má provázanou minulost s Michael.

Sezóny 1
2019 - 2019

Leland je členem Oddílu 31, velice nebezpečné organizace, která disponuje pokročilou technologií oproti klasickým lodím Federace. Jedná se o rozvědku a tajnou službu Federace, která si nebojí ušpinit ruce tam, kde to oficiálně Federace udělat nemůže. Oddíl 31 je většinou složen ze schopných lidí, kteří ovšem nemají až tak úplně čistý trestní rejstřík.

To je pochopitelně případ i kapitána Lelanda, který se moc dobře zná s Christopherem Pikem, se kterým má společnou minulost, kterou ani jeden nerad vytahuje. Oba se mezi sebou ale pošťuchují a neradi spolupracují, nicméně viceadmirálka Katrina Cornwell to oběma přikáže. Aby Federace dokázala odhalit Rudého anděla, je nutné, aby Oddíl 31 a Discovery spolu plně vycházeli.


Leland tedy pošle na Discovery jednoho z jeho čerstvých rekrutů, Ashe Tylera, kterého ukořistil na Qo'noSu, kde Oddíl 31 zasáhl, aby L'Rell zůstala ve vedení Klingonů. Leland také pátrá po Spockovi, aby zjistil více o Rudém andělovi. Toho jim doručí Michael Burnham, která se ale brzy dozví, že mu Leland vůbec nechce pomoci. Za pomoci Philippy Georgiou, která jde Lelandovi po krku, uprchne se Spockem. Posléze se dozvídáme, že Leland může za smrt pravých rodičů Michael.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
theplanetoftheapes

Nerad bych se dotknul osobnosti samotného herce, který hraje jen to co mu režisér a scénář dovolí ale takového chlapíka známe asi všichni. Pupkatý čtyřicátník co tráví v hospodě snad každý večer, fandí Spartě, Baníku nebo něčemu jinému co podporuje chuligány a jeho bojový styl je plný povadlých ran pravačkou a občasným kopem kolenem do břicha, už snad jen chybí rozbít lahváče o bar a jít na věc se střepy.

31.5.2019 | 8:26:08
Kothy

zaporak

30.5.2019 | 16:41:23
pavel.hangman

Archetypem postavy pouhá náhrada za Lorcu. Nic víc, nic míň.

18.4.2019 | 18:20:51
captain

Velmi zajímavá postava, otázka je jeho věrohodnost. Každopádně pokud má být Oddíl 31. líčen jako negativní, tak je perfektní. V opačném případě nevím no. Ještě do děje zasáhne.

31.3.2019 | 20:00:26
massx

Doufám, že se to dozvíme ještě v Disku, proč Leland může za smrt Burnhamů. Po devatý epizodě jsem přesvědčenej, že to bude mít hodně společný s Kontrolou a on se stane takovym hlavnim „podzáporákem“ ve stylu Sarumana. To by taky vysvětlovalo, proč se později o Sekci 31 prakticky neví. Protože ji zakázali a možná i vymazali zmínky o Kontrole.

20.3.2019 | 14:55:19
tom99

Vlastně nejzajímavější nová postava…

webmaster, grafik
3.3.2019 | 22:33:12

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie