Star Trek: Discovery Philippa Georgiou

Philippa Georgiou

Philippa Georgiou

Kapitánka lodi U.S.S. Shenzhou, která bezmezně věří Michael.

Sezóny 1
2017 - 2017

Philippa Georgiou je kapitánka lodi U.S.S. Shenzhou. Pod svá křídla přijala Michael Burnhamovou, která byla téměř celý život vychovávána na Vulkánu Sarekem. Philippa věděla, že to s Michael bude těžké. I když věděla, že jako člověk má emoce, bude těžké je v ní probudit, když celý život vyrůstala mezi Vulkánci, ale nakonec se jí to podařilo.

Philippa a Michael se staly dobrými přáteli, později z Michael udělala svého prvního důstojníka. Když v roce 2256 opět hrozí, že Federace vstoupí do války s Klingony, Philippa se snaží celou situaci řešit diplomaticky, ale ne vždy to tak úplně jde. To ví především Michael, která dá na rady Sareka, a pokusí se na Klingony zaútočit. Kvůli tomu musí ale zradit svou vlastní kapitánku.


Nakonec se Michael nepodaří dosáhnout toho, čeho chtěla, a následně je uvězněna. Philippa si stejně posléze uvědomuje, že Burnhamová měla pravdu, ale její stanovisko to nemění – zradila svého kapitána a chtěla způsobit vzpouru. Přesto se Philippa vydává s Michael na klingonskou loď ukořistit cenného zajatce. Celá situace ale pro kapitánku Georgiou nedopadne vůbec dobře.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
master_yoda

jediná postava s jasným charakterem

1.7.2020 | 9:40:39
Xyll

Skvělá postava, skvěle zahraná. Pro mne nejlepší charakter seriálu v první sezóně. Ve druhé je také zajímavá a těším se na Sekci 31.

9.6.2020 | 20:02:11
theplanetoftheapes

Takový ženský slabý odvar Jackieho Chana. Předvádí nějaké divné kung-fu zkřížené s karatem v akčně vypadajícím stylu. Nesnášel jsem to její odsekávání a kočkování její zrcadlové role. Celkem bych tu roli i chápal, kdyby ovšem herečka nevypadala jak postarší vedoucí vietnamské sámošky.

30.7.2019 | 13:23:05
pavel.hangman

Jakási parafráze na Janewayovou?

Herečka podává velice slušný výkon. I přesto měla tato postava zůstat „u ledu“ a dál měl pokračovat Gabriel Lorca. Můj názor.

18.4.2019 | 17:52:53
captain

Už od Pilotu nevěrohodná, nepravděpodobná, navíc nahrazena zrcadlovým „zlým“ protějškem, hmm… kapitán Flotily vs. císařovna. Výsledek, císařovna mezi čelními představiteli Oddílu 31.?! Tak určitě, až naprší a uschne.

31.3.2019 | 19:55:21
megary

Top postava, aj keď z alternatívnej reality. Neviem sa dočkať jej spin-offu.

8.2.2019 | 15:20:26
pidalin

Byla tam moc krátce na to jí pořádně zhodnotit, docela příjemně vypadající kapitánka, která nestřílí první a dodržuje ňáký morální zásady, to se mi celkem líbí. Ale to že pak šla sama s MICHALKOU na tu Klingonskou loď to uplně zabilo, tak stupidní rozhodnutí by neudělal ani Kirk s roztrhlym tričkem.

EDIT: Co se týče Filipky z alternativní reality, tak ta je uplně boží, líbí se mi jak se rychle přizpůsobila novýmu vesmíru a hned si našla dobrou práci, to se musí ocenit.

1.2.2019 | 20:46:29
jajjo3081

All Hail the Emperor

6.2.2018 | 21:00:47
Kothy

Skvela kapitanka.

22.11.2017 | 18:29:11
massx

Mongoloidní nápad jít na klingonskou loď a zaplatila za to životem. Někdy by toho Saru mohli poslechnout. Dobře jí tak, jinak celkem fajn.

1.11.2017 | 13:42:52
1

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie