Star Trek: Discovery Jak by vypadal Spock, kdyby si ho ve druhé sezóně Discovery zahrál Leonard Nimoy?

Jak by vypadal Spock, kdyby si ho ve druhé sezóně Discovery zahrál Leonard Nimoy?

Jak by vypadal Spock, kdyby si ho ve druhé sezóně Discovery zahrál Leonard Nimoy?

I když Ethan Peck odvedl dobrou práci, fanouškům to nedalo, a tak vytvořili video, ve kterém v klíčových Spockových scénách nahradili obličej Ethana Pecka obličejem Leonarda Nimoye. Výsledek je poněkud zvláštní, ale přesto je pár záběrů dobrých. Uvítali byste Nimoyův návrat?

7 1
27.8.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

AVE_Jirka

Leonard byl legenda a s hodnocením výsledku „je poněkud zvláštní“ lze jen souhlasit :-). Ethan zahrál Spocka bravurně. Kdyby LN nezemřel, tak bych si ho uměl představit v roli odpovídající jeho věku :-).

27.8.2019 | 17:36:04
percival2

Já u tohohle seriálu nepochopil, proč ho hrají takoví oškliví nevýrazní lidé. Jiná studia by z nich udělala mimozemšťany a schovala je pod nánosy latexu.

28.8.2019 | 7:10:17
captain

Ethan Peck zahrál Spocka bravurně. Sice ty vousy byly dost podivné a scénář?! No je to Disco Trisco… rozhodně spolu s kapitánem Pikem tomu dali aspoň jakýsi puns řádného Treku!

28.8.2019 | 17:23:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie