Star Trek: Discovery
70/100 - 140×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Trailer k desáté epizodě

Trailer k desáté epizodě

Devátá epizoda seriálu Star Trek: Discovery skončila pořádným cliffhangerem, ale dalšího pokračování se dočkáme až v lednu po přestávce. Už teď nás tvůrci chtějí nalákat na další díl krátkým trailerem. Jste zvědaví, jak to dopadne?

7 0
18.11.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Lex Luthor

Možností je hned několik skončili bud v paralelním vesmíru, jiné galaxii, nebo v jiném kvadrantu vesmíru, nejvíc se, ale asi nabízí paralelní vesmír

#2 LooToS
18.11.2017 | 16:43:51
LooToS

#1 Lex Luthor: A co třeba v budoucnosti ? :D

#3 Lex Luthor
18.11.2017 | 20:26:10
Lex Luthor

#2 LooToS: jo to taky cestování časem není nic nového ve sci fi seriálech

#4 MrNovis
18.11.2017 | 21:13:45
MrNovis

#3 Lex Luthor: Hlavně ve Star Treku celkově :D

19.11.2017 | 21:00:51
PajdaP

Jen aby neskočili někam k borgům. Sice asimilujou kdejakou technologii a tudíž i plavidla, ale v bitvě trosky prostě vznikaj. Je jich tam kolem docela dost. Loď celá žádná (aspoň z toho co bylo vidět). Buď se tam dvě rasy porvaly a celý lodě jsou fuč, nebo to byli borgové a co bylo letuschopný, to zabavili. A kdyby se jim podařilo dostat na Discovery a asimilovat technologii spórovýho pohonu, vysvětlilo by to, proč až do doby Voyageru, jako jediní používali transwarp tunely. Teda pokud to neni pozůstatek po prastarý rase, podobně jako hvězdný brány po Atlanťanech. To si už nepamatuju. Přeci jen, spórovej pohon vyžaduje kombinaci bio a techniky. Což hnusný zelený zombie jsou. Spórový pohon by jim moh být slušně vlastní. No a kombinace warpu a spórovýho pohonu mi dává transwarp tunel.

20.11.2017 | 2:39:13
surel

Tak jak se zdá trailer nefunguje.

11.12.2017 | 13:10:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama