Star Trek: Discovery Trailer k páté epizodě Saints of Imperfection

Trailer k páté epizodě Saints of Imperfection

Trailer k páté epizodě Saints of Imperfection

Čtvrtá epizoda seriálu Star Trek: Discovery skončila pořádným cliffhangerem. Už zítra se ale dozvíme, co se s Tilly stane. Podaří se posádce ji zachránit? Jako předkrm k zítřejší epizodě vám servírujeme ochutnávku v podobě krátkého traileru.

7 0
14.2.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

theplanetoftheapes

Tak pořád má ještě ten interdimenzionální sliz šanci udělat Tilly liposukci a jestli tuhle šanci prošvihne tak se na její ovarový krk budeme dívat až do konce série. Moc se netěším na tu oblast 51 nebo 31 nebo 21 s tou žour-žour, je strašně nafrněná a pořád hrozně nad věcí. Já jako chápu, že je z mirror universe ale to snad už nejde aby se pořád takhle chovala a karatekidovala o­kolo.

14.2.2019 | 14:22:49
Raiden123

Hmm,čo by človek očakával od bývalé Bond Girl ? :D No len,že všetkym okolo seba dobre nakope …

No ak som si pomýlil herečku,no sorry … ten film už videl dávno.

#3 theplanetoftheapes
14.2.2019 | 21:05:45
theplanetoftheapes

#2 Raiden123: No tak zaujalo mě to a vyjel jsem ji na filmové databazi, s bondovkama měla něco společného v nějakých Tv filmech nebo co. Ale hrála ve filmu z megastáár Džakíí Čanem. takže jsem už pochopil to její karate-kid kung-fu džuodřistu style acting. Ale to snad už ani ten Lorca takhle okatě nedával najevo že je odjinud a chytře to herec hrál. Tahle Yeoh se v této roli akorát tak pizdí na všechny…

15.2.2019 | 13:33:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie