Zdroj: CBS All Access
V průběhu roku 2023 se dočkáme páté řady seriálu Star Trek: Discovery. Sice nevíme, zda tvůrci změní nějakým způsobem přístup k tomuto seriálu, minimálně ale trailer se poměrně povedl. Napětí roste, hudba graduje. Pokud alespoň pátá sezóna bude stejně dobrá jako trailer, máme se na co těšit.
Zdroj: CBS All Access
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /7
vindis
No upoutávka sice vypadá dobře, ale je to jen 53 sekund. I upoutávka na 4. sérii vypadal dobře a jak to dopadlo. Jestli tam budou opět řešit jen jednu věc, tak stejně musí vyplnit prostor pro zbytečnosti.
#2 Elian44Elian44
#1 vindis: Presne upútavka vyzerá dobre a v konečnom dôsledku to bude zase multikulti sračka :D
sFík
V čem je ten optimismus? Je to série rychle sestřihaných obrazů. Očekávám že postavy budou pořád stejně debilní a uplakané jako doteď.
Karlosz
stejně tomu nasázim odpady. opět to bude ubulená hovadina
Raiden123
Kapitanka sa rozhodla preletiet na kabriolete po vesmire?asi si myslela,ze to je dobry napad…rozhodne to nieje dobry napad…
A vyzera to,ze tam bude zas nejaka frakcia piratov/zoldnierov/lovcov odmien …Netusim ake to bude,ale podla toho traileru je to tazke posudit…Ale asi by niekto povedal,ze zhrnutie serie za 53 sekund s detailnym popisom cosa deje a precital byt za tych 53 sekund … trebarz od Looper… Nevyzera to nejak vynimocne…Ak zas budu riesit nejaku anomaliu,tak svoj zaujem presmerujem na iny serial velmi rychlo.
Godrick
No nevim jestli to bude stejne uplakany jako ty predchozi tak nemam duvod se k tomu vracet. Obzvlaste po vydani Strange New Worlds, ktery je kvalitativne nekde uplne jinde.
Karlosz
hovadina pro ubrečený zoomery