Star Trek: Picard
86/100 - 71×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: The Star Gazer

  S02E01: The Star Gazer

  Jean-Luc Picard se snaží žít poklidný život, nicméně určitá část jeho srdce je stále nenaplněna – neprožil lásku tak, jak by měl. Picard se tak potýká s otázkou, zda na tento cit není již pozdě. Mezitím nastává časoprostorová anomálie, kdy Borgové si vyžádají účast Picarda.

  3.3.2022
  50 minut
 • S02E02: Penance

  S02E02: Penance

  Picard se probouzí v hrůzostrašné současnosti, kdy lidé ovládli celou galaxii a upřednostňují svou rasu před ostatními. Picard se snaží kontaktovat své druhy, brzy si uvědomuje, že k cestě do minulosti bude zapotřebí borgské královny. Jedině tak dokážou zabránit tomuto temnému období.

  10.3.2022
  50 minut
 • S02E03: Assimilated

  S02E03: Assimilated

  Picardovi a jeho posádce nezbývá nic jiného, než využít borgskou královnu a vrátit se v čase. Posádka se tak dostává do 21. století, kde se pokouší najít vodítko, které jim pomůže zabránit temné budoucnosti. Bohužel se ale všichni musí rozloučit s jejich věrným přítelem.

  17.3.2022
  50 minut
 • S02E04: Watcher

  S02E04: Watcher

  Picard se snaží najít Strážce, který by mu pomohl zabránit temné budoucnosti, která se neodvratně blíží a může nastat do tří dnů. Celý tým má tak tři dny na to, aby změnil jednu kritickou věc, jinak budoucnost tak, jak ji znali, se navždy změní. Q zjišťuje, že o část svých schopností přišel.

  24.3.2022
  50 minut
 • S02E05: Fly Me to the Moon

  S02E05: Fly Me to the Moon

  Agnes zažívá na lodi znatelné potíže s borgskou královnou. Picard se mezitím dozví o své tetě, která je naprosto klíčová pro budoucnost lidstva a misi na Europe. Rios je zachráněn Sedmou z devíti. Celá posádka se po nějakém čase opět setkává. Doktor Soong spolupracuje s Q.

  31.3.2022
  50 minut
 • S02E06: Two of One

  S02E06: Two of One

  Jean-Luc se konečně schází s Renée Picard, kterou se snaží nepřímo přesvědčit, aby podstoupila misi, o které pochybuje. Když už ale vše vypadá dobře, objeví se Adam Soong, který je ochoten udělat cokoliv na světě, aby zachránil svou dceru. Picard tak začíná bojovat o svůj život.

  7.4.2022
  50 minut
 • S02E07: Monsters

  S02E07: Monsters

  Picard je v ohrožení života. Sám si musí projít svým problémovým dětstvím a dozvědět se o skutečných stavech jeho matky. Dokud nebude schopný přijmout tento fakt a posunout se dál, nebude mu lépe. Borgská královna mezitím přebírá kontrolu nad doktorkou, což může způsobit problémy.

  14.4.2022
  50 minut
 • S02E08: Mercy

  S02E08: Mercy

  Picard a Guinan čelí nepříjemnému výslechu na FBI, kdy musí obhajovat, kdo a co jsou. Sedmá z Devíti a Raffi mezitím hledají novou borgskou královnu, ale tvrdě narazí. Kore se dozvídá pravdu a konfrontuje svého otce. Rios je zamilovaný.

  21.4.2022
  50 minut
 • S02E09: Hide and Seek

  S02E09: Hide and Seek

  Doktor Soong se přidal na stranu borgské královny, a tak chce Picarda zastavit za každou cenu. Ten si vzpomene na hru na schovávanou, kterou hrál jako malý. Právě tato hra by mohla jemu a jeho přátelům zachránit život. Doktorka Jurati prochází zajímavým vývojem, jenž navždy změní její život.

  28.4.2022
  50 minut
 • S02E10: Farewell

  S02E10: Farewell

  Picarda a jeho posádku čeká ten nejtěžší úkol – jednou Renée zachránit a jednou nechat zemřít. Nebylo by to ale správné finále, kdyby se vše nakonec malinko nezkomplikovalo a nezamotalo. Na některé čeká obrovská volba, která změní jejich dosavadní život.

  5.5.2022
  50 minut

Stav titulků

Epizoda S02E10: Farewell

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picard se představuje ve finálním traileru, sází na nostalgii a staré známé

Picard se představuje ve finálním traileru, sází na nostalgii a staré známé

Premiéra druhé řady seriálu Star Trek: Picard byla stanovena na 3. března 2022. Stanice Paramount+ šlape na plyn a propagace další nevšední výpravy Jean-Luca Picarda začíná. Picard se vydává na Zem do roku 2024, aby zabránil určitým událostem, které ho straší v jeho současnosti.

Zajímavosti

Natáčení seriálu bylo zastaveno kvůli masivnímu počtu pozitivních testů

Natáčení seriálu bylo zastaveno kvůli masivnímu počtu pozitivních testů

Štáb a herci se po vánočních svátcích opět sešly, aby všichni mohli pokračovat v natáčení třetí řady a dotáčkách řady druhé. Bohužel hned zkraje roku musí produkce řešit vážné problémy. Masivní počet pozitivních testů automaticky zastavil celé natáčení. Kdy se kamery opět rozběhnou?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama