Star Trek: Picard S01E05: Stardust City Rag

S01E05: Stardust City Rag

S01E05: Stardust City Rag

Picard se svou posádkou míří na Freecloud, aby konečně našli Bruce Maddoxe a mohl mu položit otázky, které ho pálí. Picard se s ostatními vydává za námezdní lovce, ale jejich misi jim zkomplikují dvě ženy – každá z jiného důvodu. Identita doktorky Jurati je částečně odhalena.

cz sk
20.2.2020
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Bude zajímavé se dozvědět, proč ho zabila.

11.7.2020 | 14:44:46
Dealler

Je to takový komornější než jsem čekal. Kde jsou lodě, kde je federace? Starý Star Trek:Next Generation znám, ale tady mi přijde, že se úplně ztrácím v ději a pořád mě to nutí zastavovat a dovzdělávat se na internetu, abych vůbec chápal souvislosti. Přece jenom, kdo si to má po takový době pamatovat?

27.2.2020 | 14:42:10
theplanetoftheapes

Na tenhle díl měli vzít Sachu Barona aby jim ukázal jak se takové trolení dělá a ještě by to bylo aspoň vtipné. Ti z Vás kdo pochopili co to jako mělo být ten nosorožcový Ichekebab tak fajn, já jsem to nepochopil. Možná mě měli předtím informovat, že bez toho abych 20 let šprtal Trekkie seroše a filmy to bude pro mě jako naskočit do 553 dílu z 1000 série japonské harakiri fantasy hentai mangy, protože Vážně netuším o co tady jako šlo......

24.2.2020 | 7:12:22
xube

Je to fakt divné… toto nie je Star Trek. Postavy podľa učebnice, dej to isté. Silou mocou všade musí byť „konflikt“. Všetko bolo doposiaľ predvídateľné. Fakt sklamanie. Keď sa v názve píše, že Picard, tak som čakal návrat klasiky. Toto je dojenie značky. Nič viac. Nemajú zaujímavý príbeh ani postavy, tak to naťahujú ako telenovelu, A pritom by sa to zatiaľ celé zmestilo tak hádam do 1–2 častí. Je neuveriteľné ako dnešní tvorcovia nechápu o čom bol Star Trek, aké posolstvo nieslo a prečo sa stal fenoménom. Toto je len také pseudo sci-fi s melancholickým nádychom, ktorý podľa mňa nefunguje.

23.2.2020 | 13:54:23
RedRose

jednoduse skvele !!

23.2.2020 | 2:04:22
KIM

Na svět ST drsnej díl

22.2.2020 | 23:29:31
ReisRyos

Zrušit Icheba takovýmto způsobem bylo zbytečné. Nevím proč je teď všude moderní likvidovat staré postavy :(

22.2.2020 | 21:31:18
tom99

Asi stále po pěti dílech tomu nemůžu přijít úplně na chuť. Má to své dobré pasáže, ale na druhou stranu mi přijde, že se to někdy šíleně vleče…

webmaster, grafik
22.2.2020 | 17:36:35
Kothy

Sedmá byla super :)

22.2.2020 | 13:22:55
captain

No vida! Poslední dva díly režie Jonathan Frakes, hned je to poznat. parádní jízda. Na Freecloudu bylo veselo, dokonce Quarkův bar. A Sedmá!!! Icheba je mi líto, i když na VOY zrovna nej postavou, aspoň pro mě, nebyl. Jeho až přehnaná naivita snoubená s ambiciózností byla, řekněme, otravná… Líbí se mi kapitán Rios, čím dál víc, a že Bruce Maddox bude jednou veledůležitá postava, zajímavé… Dr. Agnes bude kontrašpión, zřejmě.

22.2.2020 | 11:19:31
1

Star Trek: Picard
89/100 - 56×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců