Star Trek: Picard S01E06: The Impossible Box

S01E06: The Impossible Box

S01E06: The Impossible Box

Picard se svou posádkou vydává na borgský Artefakt, kde snad najde Soshi. Tam potká svého starého přítele Hugha, který mu ukáže, že Borgové udělali za ty léta značný pokrok. Narek tlačí na Soshi a pomalu se dozvídá o své minulosti. Picard se k Soshi konečně dostává.

cz sk
27.2.2020
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Probuzení Soji bylo fajnově udělaný, konečně se potkali.

11.7.2020 | 14:47:35
Sugar1

Nejsem znalec starých star treků, něco jsem viděl, něco ne, pravidelně sleduji až novější filmy a seroše, takže je mi jedno jestli se děj shoduje s epizodou 3745 z šestého seriálu, druhé minuty, třetího universa, před změnou v časové lince z roku 1927, a nehodlám to hledat ani soudit. Můžu říct, že ačkoliv se toho v Picardovi moc neděje a když si vezmu, kam jsme se dostali od prvního dílu, tak to je tempo vhodné k Pickardovu věku, ale popravdě baví mě to. 20 % navíc, za hláškujícího klučíka v bezvýchodných situacích „Please my friends, choose to live“, pobavilo :-)

20.3.2020 | 8:27:01
Kothy

Konecne poradne zvraty :)

12.3.2020 | 17:21:43
b2z

Maddox je mrtvý: Nikdo neslyšel výstražné zvuky biolůžka. Nikdo nezkontroloval, že do konzole byly zadány příkazy a hologram ztratil paměť … ? / Hvězdná flotila nemá u bývalé neutrální zóny a Artefaktu žádnou hlídkující loď? / Picard tleská ožralé Raffi? / Picard se oficiálně přenese na Artefakt, který je prošpikovaný agenty Tal Shiaru, ale nikdo to neřeší, nikdo ho nekontroluje a nikdo ho neomezuje v přístupu kamkoliv. / Borgská krychle asimilovala technologii Sikarianů (ST Voyager – Prime Factors), ale měli ji jen pro královnu? // To: massx – pro jiný názor není potřeba oponenta škatulkovat či znevažovat … hledat odpovědi na nejasnosti je škodlivé? … jinak ošetřovna je v Siréně těsně pod můstkem / HF má nahnáno z překročení hranice lodi z federace, ale hranici nijak nezajišťuje? …

5.3.2020 | 21:37:43
massx

Pro mě zatím nejlepší epizoda. Chvilku sem se obával, že Narek povolí a pomůže Soji a Picard přijde o zajímavýho záporáka. A pro hnidopicha b2z : DOKTORKA Agnes určitě dokáže vypnout alarm biolůžka, a nejspíš i jako odborník přes nejpokročilejší AI dokáže vymazat jednoduchej počítač. Picard omezení měl jen na setkání s Hughem, a kvůli sledování se taky přenesl do opuštěnější části (viz. další hnidopich lusmo). Proč u Artefaktu nehlídkují federační lodě? Možná protože je v prostoru Romulanů? Navíc letí z Freecloudu, který nejspíš ve Federaci není? Když už chcete rejpat, sledujte to pozorněji. Takže jediné s čím souhlasím, kdyby borgové měli hvězdnou bránu (tahle kravina už byla ve VOY) , byli by hodně op, na druhou stranu už mají transwarp, navíc přesně nevíme, jak zrovna tahle funguje.

5.3.2020 | 12:57:24
Godrick

B2z> Myslím si, že mám úplně stejný pocit z toho celýho seriálu…stále doufám, že z toho něco bude a ono pořád nic moc…čekal jsem čistokrevnej Star Trek ne něco co mi doufejme dá smysl na konci série jako v Discovery, který se mi zdá mnohem lepší, mnohem celistvější a propracovanější. Víc jsem se bavil u další řady Altered Carbon… Doufám, že to neumře po první epizodě a prolne se s Discovery nějak :)

2.3.2020 | 21:46:36
Dealler

Perfektní díl, konečně to nabralo tempo a po tom, co jsem našprtal původní seriály a filmy to začalo i dávat smysl :-D Ta úvodní znělka je naprosto dokonalá, nepamatuju si, kdy jsem naposled nepřeskakoval znělku (Když vynechám GoT).

2.3.2020 | 15:42:09
theplanetoftheapes

A skončí to jak Wolveríín a profesor X dostane demeci, už teď vykazuje příznaky, tak jen tak dál ;)

2.3.2020 | 7:36:29
Jamis

zatím asi nejlepší díl, po úvodné epizodě.

1.3.2020 | 12:16:24
honza03

Pecka!

29.2.2020 | 20:29:37
1

Star Trek: Picard
88/100 - 54×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců