Star Trek: Picard S01E08: Broken Pieces

S01E08: Broken Pieces

S01E08: Broken Pieces

Příběh se začíná odkrývat. Picard vezme Soji na loď, což vyvolá velice zvláštní pocity u kapitána Riose. Raffi se hned začíná zajímat, co se s kapitánem děje, a proč je mu Soji tak povědomá. Sedmá z devíti mezitím musí udělat zoufalé opatření na Artefaktu, aby Borgové přežili.

cz sk
12.3.2020
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Flétna na začátku znělky je stejná jak na začátku znělky Capricy (BSG), že by schválně? :)
Souhlas s tím co píše níže captain, líp bych to nevystihl.

11.7.2020 | 18:17:23
sirjohn

„We are borg“ moment = 100%. Nádherný moment, skrývající možnost celé řady, celého seriálu. Představivost si jede naplno!! ;)

28.3.2020 | 2:45:13
KIM

aha

22.3.2020 | 21:45:12
Kothy

Konecne to dava smysl, pecka!

19.3.2020 | 22:25:56
surky3

Sedmá super. Škoda, že jí to na chvíli nevlezlo do hlavy a nezačala jednat jako borgská královna. Zároveň Peyton List se mi strašně líbila. Když vypustila borgy, tak to bylo super. Naprosto skvělá „záporačka“. Doufám, že bude mít velkej vliv v dalších dílech. Na druhou stranu Isa Briones po skvělém prvním díle šla docela dolů. V první díle mi byla opravdu hodně sympatická ale postupem času skoro vůbec.

18.3.2020 | 0:58:22
Magdalena888

krychle zapojována sedmou, to bylo něco.....

17.3.2020 | 15:44:48
theplanetoftheapes

Pořád to samé dokola, v této epizodě jen zopakovali co už jsme stejně předtím věděli, akorát se musel jasně definovat záporák, kterým jsou opět Rumburaci, kteří si založili teroristický feministický kroužek, nevěděli ale jak to nazvat tak si zašli na menu do nepálské restaurace a vybrali si kuře vindaloo na kari nebo-li Tia¨l shiarrrie (nezapomeňte u toho špulit rty). No a ta sedmička jak se připojila do matrixu byl celkem pěkný moment, akorát jsem opět neviděl filmy pro star trek pamětníky takže mě to nějak minulo. Každá epizoda má super trailer, který vypadá napěchovaný akcí, ale pak se tam stejně 40 min. vykecávají jak Gilmorových děvčatech a vzpomínají na staré časy, navíc jsou to všichni alkoholici a ještě propagují kouření, hnus.

16.3.2020 | 7:06:28
redfox

Pěkný díl. Docela se divím, že Sedmá měla nižší oprávnění než ta Romulanka, škoda těch Borgů. Klidně bych ji v roli dočasné královny nechal delší dobu. Krychle pronásledující romulanskou flotilu by byla cool.

15.3.2020 | 20:32:10
RedRose

Poodhalování bylo takové ukecanější, ale nevadí. Sedmá by se měla víc zapojit, její přítomnost je až elektrizující!! Podobnost s BSG mě při sledování hned nenapadla, ale je to tak. Nevadí mi to a jedeme dál!

15.3.2020 | 18:02:02
captain

Dojemné, povedené, takřka dokonalé. Příběh dostává jasný smysl. Jedná se, opět ano, o spiknutí, konspiraci, dokonce v samotném srdci Federace, ve Flotile, ale to bylo zřejmé už od začátku! Kapitán Rios se nám odhalil, ale o to víc mě baví, vč. všech jeho hologramů. Sedmá opět best, opět se, propojila, s myslí úlu. To muselo být něco! A samozřejmě, že „děvčat“ je víc, než dvojčata. Celé mě to přijde skoro jako BSG, žejo. Cyloni byli stvoření lidmi, vyvinuli se, vzbouřili se a nyní, mají „plán.“ Takže vlastně se BSG klidně mohla odehrát 200 tis. let před námi, před Star Trekem, a ještě by to vše dávalo větší a jasnější smysl. Galaxie je stará a pro život má mnoho míst a spoustu času, příležitostí. Jen podle Drakovy rovnice je potenciál až na 50 – 100 tis. civilizací či životních forem…

15.3.2020 | 15:19:41
1

Star Trek: Picard
89/100 - 56×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců