Star Trek: Picard S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

Admirál Picard se naposledy pokouší přinutit syntetiky, aby změnili názor na stávající věc. Narek se mezitím spojuje s Raffi, Elnorem a kapitánem Riosem a vypráví jim příběh o Ničiteli. Soji mezitím musí udělat rozhodnutí, od kterého se bude odvíjet budoucí postoj k syntetikům obecně.

cz sk
26.3.2020
50 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
filipes12

ak by som hodnotil jednotlive epky,kazda 20%, menej nejde.to je tak ked vypustia mentalov zo starobincov.COVID–19 vyriesi dalsie pokracovanie tohto zbytocneho serialu po ktorom za cas ani pes nestekne.podobne je to uz s STD.

6.4.2020 | 18:44:19
pyramidak

Nějaká škrabka namnoží lodičky holograficky a architektonická věžička otevře portál, kde vyplázne jazyky černá chobotnička. Nemohl být poslední díl technicky méně komický? Všechny předchozí díly pecka a pak toto? Alespoň dialogy zůstaly špičkové.

1.4.2020 | 21:17:13
Hudson

Michael Chabon, Akiva Goldsman, James Duff, Kirsten Beyer, Ayelet Waldman – proboha, koho z vás napadlo udělat z Picarda androida? Člověk to asi překousne, ale přijde mi to dost domrvené :(

31.3.2020 | 22:25:52
GeDaHaxX

Super zakončení až na smrt picarda. Bylo jasné že z něj udělaj androida a tak mi pryšlo zbytečné tam dělat takový scény jako kdyby s nim uz nikdy nemohli mluvit.

31.3.2020 | 15:57:54
captain

Pokročilá kvantová simulace, no jasně, i tak se dá definovat naše realita… Velká plus za slušnou flotilu, i když, mě se pořád spíš líbí, jak v DS9 spojená flotila alfa kvadrantu v závěru útočila na Dominion… No nic. Tak dál! Kapitán William T. Riker, no božínku, Sedmá pochlastává s Riosem, nářez, a kolem si jen tak lítá Argema (to jen ten motýl!), jojo, zírám a koprním v dobrém smyslu. Snad jen ta upoutávka na Disco trochu kazí dojem. A druhá řada Picarda schválená, co víc si přát. Ps. Brent Spider prostě nechce hrát Data (už delší dobu), takže tak. Ale v knihách žije dál, mimo jiné jako komodor Data velitel Enterprise-F. Takže nikdy neříkej nikdy! A propo, nej hláška: Riker Picardovi, „Přece nebudu zahradničit a pizzařit, když tady máš takovou zábavu, to si přece nedám ujít.“

31.3.2020 | 14:15:50
Nonazdar

Nikdy nehovor nikdy, to je pravda teoreticky môžu zas zapnúť B4 keď už povolili syntetikov, a v ňom môže byť ešte kúsok z data… možno

30.3.2020 | 23:45:50
Zacharias

Více startrekovske by bylo, kdyby Kybyrneticke bytosti vylezly. Rozhledly se. Kostatovaly „organici.. zase se mlati mezi sebou“ nabidly Datovym detem odchod a zase zmizely :-)

30.3.2020 | 13:21:57
theplanetoftheapes

No já Vám nevím, mě kdyby asimilovali, propíchli srdce, nahráli mozek do láhve a zpátky a pak mě dali po smrti do nového klona asi bych se z toho zbláznil, ani né tak z toho, že jsem to všechno přežil ale spíš z toho, že mě mohli udělat mladšího silnějšího a nezničitelného ale místo toho mi jen prodloužili život tak řekněme na další 2 až 3 série tohohle seriálu. A taky proč je nechali se všechny vybrečet a pak ho tedy zreplikovali ? Bylo by toho víc ale nechme toho, nakonec se dočkáte postapokalypsy z filmu Futurologický kongres a všechny filmy a seriály se budou natáčet do nekonečna s digitálními kopiemi dávno mrtvých herců…

30.3.2020 | 11:37:25
KIM

ach

30.3.2020 | 7:39:05
redfox

Taková to mohla být krásná bitva, kterou by nakonec rozhodla opravená borgská krychle. Místo toho ji Sedmá nechá bez povšimnutí na planetě i s exBorgy a uletí si … Tenhle seriál měl daleko větší potenciál, místo toho se ve většině dílů sáhodlouze řešily emoce, podobně jako ve ST:D.

29.3.2020 | 14:27:15

Star Trek: Picard
90/100 - 31×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Tamlyn Tomita (Oh), Peyton List (Narissa Rizzo), Harry Treadaway (Narek), Isa Briones (Soji Asha), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Evan Evagora (Elnor), Alison Pill (Agnes Jurati), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců