Star Trek: Picard S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

Admirál Picard se naposledy pokouší přinutit syntetiky, aby změnili názor na stávající věc. Narek se mezitím spojuje s Raffi, Elnorem a kapitánem Riosem a vypráví jim příběh o Ničiteli. Soji mezitím musí udělat rozhodnutí, od kterého se bude odvíjet budoucí postoj k syntetikům obecně.

cz sk
26.3.2020
50 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Katarina.t

Tak jsem to silou vůle dokoukala a jsem v podstatě znechucena. Charaktery se od původního seriálu dost liší. Líp by udělali, kdyby tam nasadili nové lidi a nevraceli se k původní posádce. Na utopický svět star treku se vykašlali úplně. Hlavně ať tam máme brutalitu a lidi o tom mluví. A ještě udělali ze sedmé lesbu. Do háje z genderem. Co to sakra je? A to jsem se na to tak těšila.

10.11.2020 | 1:20:52
choudys

Standardní konec na pokračování. Coulson, ehm, Picard is BACK ! :)

11.7.2020 | 23:00:38
-Hans-

Já se bavil :) Konečně Star Trek, na který se dalo koukat.

1.7.2020 | 23:26:31
Vencais

I když je Picard lepší než ta ubulená kejda Discovery, nejsem si jistý jestli má na to aby udržela značku naživu, nebo jestli bude druhým hřebíkem do její rakve. Pokud to vlastně vůbec jde nazvat Star Trekem, ono ho v tom totiž kromě starých postav a pár kulis vlastně nic moc nepřipomíná. Příběh na kterém je vlastně celý seriál postaven je sice hezký, ale ta storry je natažená k prasknutí a nebýt zbytečné vaty, bylo by to možná tak na dvě epizody. Navíc konec je dost hloupý. Co mě vysloveně zklamalo, byl rychlý konec borgů a když už jsem u toho tak mi připadalo dost divné, že krychle je plná vojáků a neprozkoumaná i po kolika 5000+ dnech? To je asi 14 let, tak neschopní nejsou ani romulani. Příští řada bude asi plná soubojů s fejzry o holích a chodítkách, ale i tak se na ní podívám.

11.4.2020 | 3:31:16
filipes12

ak by som hodnotil jednotlive epky,kazda 20%, menej nejde.to je tak ked vypustia mentalov zo starobincov.COVID–19 vyriesi dalsie pokracovanie tohto zbytocneho serialu po ktorom za cas ani pes nestekne.podobne je to uz s STD.

6.4.2020 | 18:44:19
pyramidak

Nějaká škrabka namnoží lodičky holograficky a architektonická věžička otevře portál, kde vyplázne jazyky černá chobotnička. Nemohl být poslední díl technicky méně komický? Všechny předchozí díly pecka a pak toto? Alespoň dialogy zůstaly špičkové.

1.4.2020 | 21:17:13
Hudson

Michael Chabon, Akiva Goldsman, James Duff, Kirsten Beyer, Ayelet Waldman – proboha, koho z vás napadlo udělat z Picarda androida? Člověk to asi překousne, ale přijde mi to dost domrvené :(

31.3.2020 | 22:25:52
GeDaHaxX

Super zakončení až na smrt picarda. Bylo jasné že z něj udělaj androida a tak mi pryšlo zbytečné tam dělat takový scény jako kdyby s nim uz nikdy nemohli mluvit.

31.3.2020 | 15:57:54
captain

Pokročilá kvantová simulace, no jasně, i tak se dá definovat naše realita… Velká plus za slušnou flotilu, i když, mě se pořád spíš líbí, jak v DS9 spojená flotila alfa kvadrantu v závěru útočila na Dominion… No nic. Tak dál! Kapitán William T. Riker, no božínku, Sedmá pochlastává s Riosem, nářez, a kolem si jen tak lítá Argema (to jen ten motýl!), jojo, zírám a koprním v dobrém smyslu. Snad jen ta upoutávka na Disco trochu kazí dojem. A druhá řada Picarda schválená, co víc si přát. Ps. Brent Spider prostě nechce hrát Data (už delší dobu), takže tak. Ale v knihách žije dál, mimo jiné jako komodor Data velitel Enterprise-F. Takže nikdy neříkej nikdy! A propo, nej hláška: Riker Picardovi, „Přece nebudu zahradničit a pizzařit, když tady máš takovou zábavu, to si přece nedám ujít.“

31.3.2020 | 14:15:50
Nonazdar

Nikdy nehovor nikdy, to je pravda teoreticky môžu zas zapnúť B4 keď už povolili syntetikov, a v ňom môže byť ešte kúsok z data… možno

30.3.2020 | 23:45:50

Star Trek: Picard
89/100 - 56×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců