Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E02: Penance

S02E02: Penance

Picard se probouzí v hrůzostrašné současnosti, kdy lidé ovládli celou galaxii a upřednostňují svou rasu před ostatními. Picard se snaží kontaktovat své druhy, brzy si uvědomuje, že k cestě do minulosti bude zapotřebí borgské královny. Jedině tak dokážou zabránit tomuto temnému období.

cz sk
10.3.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Nó, tak si to teda užijme. Test od Q, a navrátit se zpátky, snad k tomu všemu nedojde. Mix toho co teď vidíme a staré budoucnosti? Co z toho bude ta správná realita?

11.4.2023 | 22:52:28
Jamis

Moc hezké, celkem se mi líbí, jak se to vyvíjí.

18.3.2022 | 19:04:56
mathush

Konečně dal Q Picardovi přes držku za tu jeho předpojatost k němu. Dobře mu řekl, ať se vzpamatuje, vůbec si neuvědomuje, že je všechny tímto zachránil a Picard ho má stále za nepřítele, který si jenom hraje. Aspoň Janewayová ho ve Voyageru uměla i respektovat.

15.3.2022 | 10:24:04
tom99

Cestováním časem je sice už ohraná zápletka, přesto ji zde beru. Sem se hodí a hlavně po Discovery je tento seriál jako dar z nebes. Těším se na další díl.

webmaster, grafik
14.3.2022 | 19:12:37
Freezer73

Patrick Stewart vypadal že ho ta role záporáka bavila, úplně si ho v nějaké záporné postavě dokážu představit :D První díl jsem bral trošku s rozpaky ale druhý díl už má správný směr, myslím že se máme na co těšit.

14.3.2022 | 14:45:00
default

Me se to nelibi. Q si svoji slavu uz uzil. Tehda to melo jiskru a bavilo me to, ale ted? Ted bojuju s tim jestli budu pokracovat ve sledovani. Vzdyt uz ani Sedma nema kozi jaky mivala… Strasne mi to pripomina Discovery jak byli taky v alternativnim vesmiru. :/

14.3.2022 | 3:16:20
ReisRyos

Že by nás čekal další pohled na povstání Gabriela Bella?

https://memory-alpha.fandom.com/wiki/2024

13.3.2022 | 13:05:29
massx

Já sem teda tušil už dřív, že se nepodíváme k Terranům, když Q řekl, že to byla jedna událost, co změnila chod dějin. Není sice specifikovaná, ale znalci ST už podle letopočtu jistě vědí. V mirror vesmíru pokud vím, jsou lidi brutálnější a zrádnější tak nějak od přírody. Nevím jestli to tu někdo psal, ale Štastný den vyhlazení!

13.3.2022 | 9:50:28
dvl

Takto vypadá keď máte obstojný scenár, hercov, ktorí vedia hrať a režisér a scenárista majú poňatie, čo to je StarTrek

13.3.2022 | 1:07:39
SantVlof

Akční jízda plná napětí až dokonce? Nářez epizoda! ∞% Šťastný den vyhlazení :)

13.3.2022 | 0:10:05
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S03E10: TBA

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama