Star Trek: Picard
86/100 - 71×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E05: Fly Me to the Moon

S02E05: Fly Me to the Moon

Agnes zažívá na lodi znatelné potíže s borgskou královnou. Picard se mezitím dozví o své tetě, která je naprosto klíčová pro budoucnost lidstva a misi na Europe. Rios je zachráněn Sedmou z devíti. Celá posádka se po nějakém čase opět setkává. Doktor Soong spolupracuje s Q.

cz sk
31.3.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mathush

Kdyby to bylo staré TNG, vyřešili by to během dvou dílů. Tady to musí roztahat na 10 dílů a celkem se jim v tom napínání daří. Konečně se královna začíná chovat zase jako borg. Picard má docela slušný přehled o všech Kirkových misích, které se udály před více jak 100 lety.

7.4.2022 | 9:13:51
default

tato epizoda je spise pojitko mezi dily. Snad nasledujici epizodu se stane neco zasadnejsiho, co pohne timto utrpenim.

7.4.2022 | 2:39:44
massx

Že by Q byl (zase) vyhozen z Q Kontinua kvůli Picardovi, tak se rozhodl takto pomstít? Nebo že by si nevědomky zvýšil obtížnost své hry tím, že to zkusí na „survival“ bez superschopností? (Když je Bůh všemocný, dokáže stvořit kámen, který by nedokázal zvednout?) Takže je potřeba před Q ochránit Picardovu pratetu-sexy-kosmonautku-námořnici-šachistku-mluvící čínsky René a kvůli tomu se dostat na večírek. Na kolik tohle bude dílů? Nejsem si jistý, jestli partyheist je zrovna materiál pro StarTrek, na druhou stranu je to pořád zábavnější než když třeba neviditelný mimozemšťan oplodní členku posádky, ta porodí, vychová dítě, to pak zmizí a v dalším díle o tom už nikdo neví. Nevím proč sem si vzpomněl tuto epizodu TNG, možná proto, že byla fakt hloupá. Btw nevystavujte si nabité brokovnice :)

3.4.2022 | 7:59:59
Kothy

No bude to zajimave…

2.4.2022 | 22:14:45
tom99

Už to asi nelze být více okatější. Objeví se kriticky důležitý předek jedné důležité postavy, se kterou musí hlavní postava navázat kontakt. Nechápejte mě špatně, furt se na to dobře dívá. Ale všechny tyto díly z naší přítomnosti obsahují snad všechny klišé a úplně profláklé dějové linky. Chtělo by to více odvahy, na druhou stranu radši toto než odpad v podobě Discovery.

webmaster, grafik
2.4.2022 | 20:52:06
captain

Brent Spiner prostě nerad hraje Data, ale zahraje si rád a s chudí Dr. Soonga, či nějaké jeho alter ego. Každopádně Q jako cvokař astronautky Renné Picard, povedené. Borgská královna vs. Joratiová, to mě moc nebere. Osvobození Riose, povedené. A Picard má plán, tak uvidíme…

2.4.2022 | 10:35:17
SantVlof

Chvilkami napětí ale jinak jde kvalita dolů. :/ Smutné, že tohle musel režírovat Frakes.

2.4.2022 | 7:27:16
Arian72

No nič, The Orville to istí. Začiatok serie ok, ale ten rozvláčný dej …ešte tak dvojepizody beriem, ale toto je vysilujúca žumpa, o týžden sa posunieme o 5mm? Na konci serie sa podari zabranit Q ovplyvnit tu melancholičku a bude po sezone, samozrejme ešte budu musieť borgskú Manuelu vyhnať z Juratiovej… Klasický star trek je už asi mrtvý, miesto toho je tu telenovela Jednoducho Mária akurát s trochou vesmírnych kulís

2.4.2022 | 0:13:45
Smrtihlav

Mizerný, mizerný a mizerný. Scénář k tomuhle dílu musela psát nějaká kosmetička podlahových krytin, protože to vypadá, jakoby tomu, kdo ten scénář dělal, bylo úplně u prdele, co píše.

1.4.2022 | 23:35:53
Galaxy90

Lex Luthor: Ide o Adama Soonga nie o Arika Soonga (Enteprise 4sezona), a jeho dolezita uloha v historii konfederacie bola naznacena jeho holopomnikom v kratkom zabere v predchadzujich epizodach. Jedine co ma v logike epizody zaraza, mame tu strazcu z uzasnou technologiou, ktory sa mohol transportovat aj s niekym dalsim do danej bezpecnostnej miestnosti

1.4.2022 | 21:51:54
1

Stav titulků

Epizoda S02E10: Farewell

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Nikdy neříkej nikdy. I když třetí řada seriálu Star Trek: Picard má uzavřít příběh Jean-Luca Picarda a jeho bývalé posádky z Nové Generace, tak samozřejmě by to nebyla dnešní zvrácená doba, aby se po oznámení finální řady neplánovalo ještě nějaké pokračování. Kdo by stál o další film?

Zajímavosti

Připravte se na to, že může zemřít i nějaká stará postava z Nové generace

Připravte se na to, že může zemřít i nějaká stará postava z Nové generace

Třetí řada seriálu Star Trek: Picard si půjde vlastní cestou. Zatímco většina postav z předchozích dvou řad končí, tak na druhé straně se vyrojila stará parta z Nové generace. Jenže pozor, ne všichni jsou rozhodně v bezpečí. Někdo poslední dobrodružství s Picardem nemusí přežít.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama