Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S03E08: TBA

S03E08: TBA

Oficiální synopse neznámá, bude doplněna.

cz sk
6.4.2023
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
m0rdred

Děj ubíhá rychle a nesmyslně, hlavně v klíčových momemtech :(

Shrike nám zničili 5ti fotonovými torpédy. Není to směšné? Dřív by je pohltily štíty. Bohužel na Shrike v době útoku asi nikdo nebyl?

Nejlépe vybavená válečná loď, kterou jsme mohli vidět v akci (kromě borgské krychle), se nechala jen tak lehce zničit – protože neměla aktivní štíty? WTF. :D

15.4.2023 | 15:48:01
mathush

Dojemné, vtipné, napínavé. Jen by mě zajímalo, proč se Vadic po vcucnutí do vesmíru neproměnila v něco, co v kosmickém prostoru umí přežít. Měňavec Lass, který se objevil v jedné epizodě DS9 to uměl. Dokázal se proměnit v mlhu, oheň i cosi, co se pohybuje warpem ve vesmíru.

12.4.2023 | 15:49:52
rigix

Hm nic moc, obecně příběh není špatný ale šlo by to sestřihat na nějakých 20 minut zbytek je natažená slátanina, která mě nutila přeskakovat úseky po minutách. Celá tato řada je neskutečně natažená. Možná jestli z toho na konci udělá nějaký fanoušek 120 minutový film, tak by to mohlo mít úspěch.

11.4.2023 | 22:54:46
Phar.cz

Vyprávěnka pěkná, dost se toho i stalo. Ale jediná chvíle, kdy jsem cítil atmosféru TNG, byl okamžik splynutí Data s Lorem. Ostatní prostě není Star Trek ale generická sci-fi.

Jinak doufám, že všechny hlavní postavy na konci umřou. Aby se tohle už nikdy nemohlo vrátit.

11.4.2023 | 21:31:11
Kothy

Pekne s ni vysrbali :)

11.4.2023 | 20:58:04
captain

Srdcovka i povinnost pro všechny fandy TNG. Po vše peripetiích a strastech, posádka opět komplet po hromadě, na palubě Titanu, dokonce i Dat a Deana Troi. No tak to je notná dávka nostalgie a hra citů, jak cyp! Tak ještě, udělat něco s tím průšvihem kolem infiltrace SF staronovými „nepřáteli“ a máme hotovo…

11.4.2023 | 16:32:28
caramba

Chce sa mi plakať.

10.4.2023 | 18:27:43
Rolb

TNG zase spolu. Jinak hrůza a děs. Takhle ničit ducha ST.

8.4.2023 | 19:27:18
xube

Trápnejšie to už byť nemôže… divím sa hodnoteniu osadenstva a hlavne trpezlivosti s ktorou tento odpad žujú. Najviac pobavila Raffie a jej duel v koridore. Škoda, že ju na tých neschopných meňavcov neposlali hneď. Myslím si, že tá scéna vystihla úplne všetko. Nebyť niektorých hlášiek a predovšetkým oživenie Data, tak to je čistý odpad. Škoda, že hneď na začiatku nestačili 4 torpéda a ušetrili by sme si trápenie. Dnešní tvorcovia si fakt dávajú záležať na detailoch. Neviem či plakať alebo nadávať… zjednotenie na konci je ako emočná náplasť v podobe narodenia tigrov v lokalnej zoo po dávke krimi novín. No nič, idem si radšej pozrieť originály, nech nezanevriem na Star Trek úplne…

8.4.2023 | 0:35:06
Lex Luthor

Posádka TNG znovu pohromadě

7.4.2023 | 15:25:36

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S03E10: TBA

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama