Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S03E09: TBA

S03E09: TBA

Oficiální synopse neznámá, bude doplněna.

cz sk
13.4.2023
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erunteno

Bože ten konec, uplná topka! Celý díl mě bavil, 5 hvězd a těším se na poslední! :)

21.4.2023 | 22:48:52
mathush

Za mě super. Všechno začalo do sebe hezky zapadat. Jsem opravdu zvědavý na finále.

20.4.2023 | 19:33:17
Phar.cz

Na můstku Ent-D samozřejmě kýbl emocí. Ale jinak jsem rád, že už bude konec. Ten seriál od druhé řady opravdu nestojí za nic. A děsí mě myšlenka případného dalšího filmu (psalo se o něm zde). Nejlepší by bylo, kdyby všichni umřeli. Což se předpokládám nestane, v pohádkách hlavní hrdinové umírají sporadicky. (I když Picardovo zničení by mě nepřekvapilo.)

19.4.2023 | 20:18:45
Artemis Tyrael

Zdravim, Borgy bych vysvetlil tim, ze je to jina frakce, protoze originalni Borgove dostali na prdel od Janewayove a uz predtím byly rozdělení na vic frakcí, dokonce se o tom zminuje kapitan Shawe, kralovna Agnes a jeji borgove patri k frakci, ktera si rika Strazci Bran. A Ent-D byla vytazena z Muzea, protoze jako jedina nebyla vystavni kousek, ale La Forgova lod v soukromem vlastnictvi, kterou jako svoji vasen opravoval pres 20let, takze nejspis jako jedina mela Warp jadro.

19.4.2023 | 19:37:27
Kothy

Neskutecna nostalgie, nemam slov…

18.4.2023 | 21:21:01
Zargos

Souhlas s Worfem, taky bych radši Ent E, nostalgie až na půdu, ale když jsem viděl to otylé Ent. cosi soukající se z doku, tak doufám, že to v příští řadě ještě stačí rozstřílet. Vzhledem k tomu, že dle současných zákonitostí se děj během poslední epizody celkem jistě zase otočí, tak za tím Borgové nebudou. Jejich kastraci se ostatně věnovala série 2.

18.4.2023 | 9:04:21
xube

Nezachránila to ani snaha o nostalgiu a heroizmus. Je to mimoriadne trápne. Už si ale zvykám. Moderná kinematografia či skôr seriálománia… Naposledy som sa divil ako v Mandalorianovi dokázala stovka žoldnierov pilotovať vyradený krížnik… tu dokáže skupina dôchodcov oživiť loď a odletieť z dokov bez akejkoľvek pomoci… ale tak po Prodigy, kde to dokáže skupina deciek to už dokáže hádam každý. O tom, že je dock plný nevyužitých lodí a oni si musia vybrať vedeckú ozrutu. A teda nejaká spojitosť s Agnes v predošlej sérii alebo akákoľvek náväznosť s čímkoľvek z TNG stráca absolutne zmysel. A celkovo návrat Borgov je už tak otrepaný… priam až trápny. Súčasní tvorcovia jednoducho nedokážu prísť s ničím originálnym ani inteligentným­. ODPAD!

17.4.2023 | 22:37:35
Monev

Nerikala Agnes ,že ten tunel zůstanou hlídat? Na konci druhy série?

17.4.2023 | 21:26:46
skopix

Říkejte si co chcete, ale Enterprise-D a stará posádka? no oči mé nezůstaly suché! :) @BorgLocutus Díky za vysvětlení :)

17.4.2023 | 17:02:14
BorgLocutus

We are the Borg, resistence is futile! Jak sem čekal Borgové jsou zpět, ale čekal jsem to o pár epizod dřív! Už ta znělka u závěrečných titulků to naznačovsla od první epizody a ty věcné narážky v epizodách na Borgy mne v tom jen utvrzovaly a vize z dveřmi fakana Jacka to už bylo jasné! Jen je zklamání že znovu recykluji Enterprise D a konečně vyvinuli ten svůj Asimilacni virus… Za recyklaci Enterprise D dávám 4,5 hvězdy, jinak by to byla plná palba!

Jinak pro ty komu ještě nedošlo pochopení závěru druhé série Picarda, Borgove podsvinčátka Agnes vznikli z královny z alternativní časové linie a nikdy se nespojili z Borgy kvadrantu Delta a žili si svým životem v jiné části vesmíru a jdou takový časový paradox nápravy času, takže původní Borgove s královnou Alice Kreege tam jsou!

16.4.2023 | 23:14:59
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S03E10: TBA

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama