Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S03E10: TBA

S03E10: TBA

Oficiální synopse neznámá, bude doplněna.

cz sk
20.4.2023
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vencais

Nakonec se ten Star Trek: Starobinec trochu vzchopil a po nezáživné covidové 2. serii přededl alespoň dost akce. Nevím co víc pozitivního bych o tom ale ještě napsal. Možná to, že je super že se v tom nevyskytují žádní teplouši, což se dnes musí ocenit a tak je na místě za to udělit bonusových 10%. Jinak žádný zázrak. Ještě bych překousnul uskřehotaného Picarda, ale pořád mi to připadá nějak málo stártekovské a borgové byli vyloženě ostuda. Možná je to tím, že ani starý ST: TNG nebyl zrovna můj úplně nejoblíbenější, i ten bych si však pustil znova raději než toto… Alespoň to není taková kejda jako Discovery ;)

2.5.2023 | 1:33:33
mathush

Takže Q otevřel konec Picarda a snad bude pokračování dobrodružství jeho syna. Fascinující. Díl neměl jediný kaz a dávám proto 100% za díl a 10×100% za sérii.

30.4.2023 | 14:17:39
xube

Toto bola teda trapošina… nebyť trekie fanda, tak to nedám. Horší je len Discovery. Nemá ani zmysel hovoriť čo bolo zlé lebo toho dobrého bolo žalostne málo. Chvalabohu je koniec trápenia. Bol by som radšej keby toto vôbec nevzniklo a admirál Picard by v predstavách fanúšikov dôstojne odišiel do dôchodku. A boh nás chráň… Q a jeho skúška „novej“ generácie nemôže dopadnúť inak ako ďalšie trápenie… zbohom Star Trek.

26.4.2023 | 0:11:06
Impulse

Zklamání. TNG je nepřekonatelný seriál a Picard mu nesahá ani po kotníky :-(

SPOILER: Enterprise G?! WTF?? To se každá lod ve flotile bude jmenovat Enterprise???

25.4.2023 | 11:55:00
captain

Sedmá kapitánem Enterprise G, hmm… tak to už je něco! Pokec s Královnou nic moc teda. Sedmá nebo Janawayová to s ní uměli lépe. Docela melodrama, na finále, a když šlo o tolik, vlastně o všechno?! Konečně správný Tuvok, toš fajn. Jacka čekají nové zítřky, nové světy a nová dobrodružství. Za mě pěkné důstojné rozloučení s TNG. Závěrečný přípitek, tedy jistou Báseň, známe z BSG, že?! Něco o pravých mužích, moři, proudech, přílivech a odlivech… Ps. Tak přece jenom, Q je na živu, hmm… že mě to nepřekvapuje. Legrace i soud zřejmě pokračují další generací…

24.4.2023 | 14:36:00
Kothy

Vic nez dustojen zakonceni :)

23.4.2023 | 22:30:19
teran47

Za mě to bylo konečně to na co jsem dlouhé roky čekal. Konečně pořádný Star Trek seriál. Nostalgie hrála na správnou strunu a jsem velice rád za to, že se tam objevily postavy z TNG, nejvíc jsem byl rád za ENT-D. Nechápu ty hlasy, kterým se to nelíbilo, co ještě víc by chtěli? Co je ještě víc Star Trek podle nich? Máme 21.století, takže návrat do 80.let se už nikdy konat nebude, takže si buď zvyknout na to, co nám dávají, i když to nemusí být dokonalý nebo by taky nemuselo být nic. Za mě prostě parádní seriál, užil jsem si ho, chtěl bych toho vidět víc z Picarda.....ale bohužel. Doufám však, že se s Jackem Crusherem a posádkou ENT-G nevidíme naposledy. Každopádně největší potěšení mě udělala postava Q na konci. Úplně mě to zahřálo u srdce s vědomím, že na nás čeká další dobrodružství!

23.4.2023 | 14:06:30
ReisRyos

Seriál s novou posádkou a nové příběhy hvězdné lodi Enterprise-G bych uvítal.

23.4.2023 | 11:07:08
Polda100
23.4.2023 | 1:32:53
HugorKopec

Třetí řada je jednoznačně lepší než dvě předchozí. Jasně, je zde spousta nelogičností a v posledním dílu obzvláště, ale v tomto případě (na rozdíl od sračky jménem Discovery) jsem ochotný je přehlédnout. Tento seriál je hlavně obří fan service a především pak třetí řada s návratem oblíbených postav z TNG. A prostě to funguje. Opravdu bych si do budoucna přál nový Star Trek seriál (klidně i s na konci vytvořenou novou posádkou), který bude ve formátu na sobě nezávislých epizod (jako třeba TNG, Enterprise nebo Voyager). Se sympatickými a logicky jednajícím postavami, zajímavými minipříběhy a nápady. Bez povinných kvót na rozmanitost posádky, přehnaných emocionálních výlevů a politické agitky. Snad se mi moje přání někdy splní,

22.4.2023 | 22:47:50
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S03E10: TBA

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama