Star Trek: Picard Co nového jsme se v předchozích dnech dozvěděli o druhé sezóně Picarda?

Co nového jsme se v předchozích dnech dozvěděli o druhé sezóně Picarda?

Co nového jsme se v předchozích dnech dozvěděli o druhé sezóně Picarda?

Zatímco netrpělivě čekáme na třetí řadu Discovery, samozřejmě se pomalu připravuje druhá řada Picarda. Ona se v podstatě má již brzy začít natáčet, ale všichni jsou tak nějak smíření s tím, že původní termín nelze stihnout. O čem přesně by měla druhá řada pojednávat?

9 0
26.5.2020

Tvůrci a hlavně Patrick Stewart po nějaké době opět promluvili k fanouškům, tak si to pojďme pěkně shrnout. Natáčení mělo začít již v červnu 2020, ale všichni klidným hlasem prohlásili, že to vzhledem k situaci s koronavirem samozřejmě nenastane. Všichni se tak nějak již smířili s tím, že celá produkce bude posunuta. Návrat do práce v červnu je prakticky nereálný.

Sice se nyní začínají uvolňovat různé restrikce po celém světě, ale Picard nemá postavené ani kulisy pro novou sezónu, takže zkrátka nelze začít natáčet ihned. Tvůrci jsou přesto neustále v kontaktu. A samozřejmě v tvůrčím týmu opět nechybí ani Patrick Stewart, který se opět podílí na druhé řadě nejen jako herec. Všichni pořádají společné videokonference, kde ještě dolaďují druhou řadu.


(Druhá řada bude zcela jiná než ta předchozí. Foto: CBS All Access)

Stewart prohlásil, že se z té první ledacos naučili. Jelikož viděli reakci fanoušků, ví, co se jim líbí a co naopak ne. Druhá řada půjde zcela jiným směrem a bude se od té první v mnohém lišit. Znovu platí pravidlo, že nikdo nechce točit to, co už jsme jednou ve světě Star Treku viděli. Nová sezóna musí přinést opět něco svěžího a nového s nějakým známým pomrknutím, abychom nezapomněli, v jakém světě vlastně jsme.

Ve druhé řadě bude důležitou roli hrát Picardovo nové tělo, které rozhodně více prozkoumáme. Stewart se přiznal, že nové tělo dává tvůrcům naprostou svobodu dělat si s Picardem, co jen budou chtít. A to nejen ve druhé řadě, ale obecně do budoucna. Teď může být náš Jean-Luc prakticky nesmrtelný. Je klidně možné, že až Stewart nebude chtít roli hrát, jeho vědomí bude třeba přeneseno do jiného mladšího těla.

O tom se již spekulovalo po konci první série, tak uvidíme, jak to dopadne. Zatím to ale vypadá, že Stewart je stále mladý a má chuť v roli pokračovat, což je samozřejmě dobrou zprávou pro nás pro všechny. Odhadujeme, že pokud půjde vše podle plánu, seriál by se mohl začít natáčet někdy na začátku září 2020. Premiéra by tak mohla být naplánována na druhou polovinu roku 2021.

Co vůbec říkáte na nové Picardovo tělo?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců